Joga dla Rodziców

zdjecie do podglądu
Plakat promujący cykl wydarzeń zatytułowanych Joga dla Rodziców

W dniach od 22 października do 12 listopada 2020 r. Centrum Pozytywnej Energii zaprasza na cykl wydarzeń zatytułowanych „Joga dla Rodziców”.

 

Poprzez praktykowanie jogi można poprawić trzy jakże ważne aspekty naszego życia. Dzięki ćwiczeniom ciało staje się sprawniejsze, bardziej elastyczne i mocniejsze. Osoby ćwiczące jogę mają lepszą koordynację, stabilność i równowagę ciała. Dzięki praktykowaniu jogi znika wiele dotkliwych bólów spowodowanych stylem życia takich, jak na przykład bóle kręgosłupa czy bóle głowy związane z chronicznym napięciem w ciele. Joga poprawia działanie wszystkich układów - oddechowego, krwionośnego i dokrewnego. Osoby ćwiczące jogę mają większą zdolność koncentracji i radzenia sobie z emocjami. Z uwagi na te cechy praktykowania jogi Centrum Pozytywnej Energii zaprasza wszystkich rodziców na zajęcia, które będą odbywać się w czwartki - 22 i 29 października oraz 5 i 12 listopada 2020 r. w Studio Namaste Yoga SNY przy ulicy Kordeckiego 12 w Poznaniu.

Koszt udziału w zajęciach to 10 zł.

Zapisy przyjmowane są tutaj.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 - 2030.

Komentarze