Senior już jest!

zdjecie do podglądu
Okładka październikowego wydania Gazety Senior

Właśnie ukazało się październikowe wydanie Gazety Senior.

 

W najnowszym numerze czasopisma można poczytać między innymi o muralu senioralnym, który pojawił się w na ścianie jednej z kamienic w Poznaniu. Odsłonięcie go było jednym z wydarzeń inaugurujących cykl imprez "Senioralni Poznań". W „Gazecie Senior”najstarsi mieszkańcy stolicy Wielkopolski znajdą skróconą wersje wydarzeń, które będą się odbywać w ramach „Senioralnych Poznań”, w dniach od 5 do 15 października 2020 r. W numerze jak zawsze będzie można znaleźć wiele ciekawych tematów z zakresu zdrowia, mody i urody.

Papierową wersję „Gazety Senior” można od jutra, to jest od czwartku 1 października 2020 r. pobierać sprzed wejścia do Centrum Inicjatyw Senioralnych przy ul. Mielżyńskiego 24 w Poznaniu w godzinach od 8.00 do 16.00.

Elektroniczną wersję „Gazety Senior” można znaleźć tutaj.

Redakcja realizuje zadnie Portal PION.PL - działalność na rzecz dostępności informacji dla osób z niepełnosprawnościami i rozwoju redakcji, finansowane ze środków otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030, Priorytet 3. Rozwój instytucjonalny lokalnych organizacji strażniczych i mediów obywatelskich. Edycja 2020.

Komentarze