Kobieta idzie na wojnę

zdjecie do podglądu
Plakat promujący film Kobieta idzie na wojnę

2 października 2020 r. o godzinie 20:30 w amfiteatrze Bramy Poznania przy ulicy Gdańskiej 2 w Poznaniu odbędzie się pokaz filmu „Kobieta idzie na wojnę” z audiodeskrypcją i tłumaczeniem/napisami dla osób niesłyszących!

Projekcja filmu miała pierwotnie odbyć się w zbliżający się weekend. Jednakże ze względu na niekorzystne prognozy pogody odbędzie się tydzień później. Film opowiada o Halli, która ukrywając się pod pseudonimem "Kobieta z Gór" idzie na wojnę z potężnym koncernem, którego działania stanowią realne zagrożenie dla islandzkiego środowiska.
Zwiastun filmu można obejrzeć
tutaj.

Liczba miejsc jest  ograniczona!

Wstęp wolny! Bezpłatne wejściówki można rezerwować tutaj.

Pokaz stanowi część projektu „Kinoteatr Muzyczny - dostępny!" realizowanego przez Fundację Mili Ludzie. Program ten jest współfinansowany ze środków budżetowych Miasta Poznania.

Redakcja realizuje zadnie Portal PION.PL - działalność na rzecz dostępności informacji dla osób z niepełnosprawnościami i rozwoju redakcji, finansowane ze środków otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030, Priorytet 3. Rozwój instytucjonalny lokalnych organizacji strażniczych i mediów obywatelskich. Edycja 2020.

Komentarze