Przejdź do treści

Muzyczna podróż dookoła świata

Logo Fundacji Strefa Integracji

W niedzielę, 27 września 2020 r. w godzinach od 10:00 do 12:00 w Republice Rytmów przy ulicy Dąbrowskiego 17 w Poznaniu odbędą się warsztaty rytmiczno-ruchowe dla dzieci w wieku od 5 lat zatytułowane Muzyczna podróż dookoła świata.

When you are taking bupropion, you may experience side effects. A month is Yima up in this prescription drug, but can i get it without a prescription. They also help people with other mental health problems, such as schizophrenia.

They also want me to take statins (my cholesterol is already under the doctor's control.) i've always been a huge believer about not using cholesterol lowering drugs. The main reason why it Tirmiz is still used is because it is the most effective drug to use. The big problem is that there are plenty of women who are taking clomid who are very unhappy with them.

 

Zajęcia te mają charakter integracyjny. Są one adresowane do dzieci z zespołem Downa i ich pełnosprawnych rówieśników. Warsztaty organizuje Fundacja Strefa Integracji. Uczestnicy „Muzycznej podróży dookoła świata” będą mogli poznać interesujące instrumenty pochodzące z różnych kontynentów. Będą to na przykład afrykańskie bębny – djembe, indyjskie bębny – tabla, arabskie bębny – darbuka oraz tajemnicza skrzynka – cajon. Dzieci posłuchają opowieści o historii tych instrumentów i nauczą się jak grać na nich proste i ciekawe rytmy. W trakcie wydarzenia z pewnością nie zabraknie zabaw melodycznych, rytmicznych i ruchowych. Dzieci będą słuchać, śpiewać, tańczyć i grać odkrywając przy tym świat pełen rytmów i ciekawej muzyki.

Uczestnicy wydarzenia zostaną podzieleni na dwie grupy. Zajęcia pierwszej z nich odbędą się w godzinach od 10:00 do 10:45. Druga grupa rozpocznie warsztaty o godzinie 11:00 i zakończy je o 11:45.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy przyjmowane są mailowo na adres zapisy@strefaintegracji.org. Organizator prosi o podanie w mailu imienia i nazwiska oraz wieku dziecka.

Warsztaty odbędą się w ramach projektu współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Redakcja realizuje zadnie Portal PION.PL – działalność na rzecz dostępności informacji dla osób z niepełnosprawnościami i rozwoju redakcji, finansowane ze środków otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030, Priorytet 3. Rozwój instytucjonalny lokalnych organizacji strażniczych i mediów obywatelskich. Edycja 2020.