Szkoła Radzenia Sobie

zdjecie do podglądu
Logo Szkoły Radzenia Sobie

Prowadzona przez poznańską Fundację Ciszum „Szkoła Radzenia Sobie” to wyjątkowe na mapie Poznania miejsce, w którym mieszkańcy miasta i okolicznych gmin dowiedzą się jak dbać o swoje zdrowie psychiczne.

 

„Szkoła Radzenia Sobie” jest to nowy punkt edukacyjno-pomocowy dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Zapisując się na prowadzone w Szkole zajęcia osoby te zdobędą wiedzę i niezbędne umiejętności do lepszego radzenia sobie z problemami natury psychicznej. W placówce będą odbywały się treningi i warsztaty w ramach, których osoby chore będą mogły odzyskać wewnętrzną równowagę i poprawić jakość życia.

W „Szkole Radzenia Sobie” Fundacja Ciszum prowadzić będzie bezpłatne programy, treningi, warsztaty,psychoedukacyjne środy oraz grupy wsparcia. Placówka mieści się w Poznaniu przy ulicy Grunwaldzkiej 19.

Zapisy do szkoły przyjmowane są tutaj.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Redakcja realizuje zadnie Portal PION.PL - działalność na rzecz dostępności informacji dla osób z niepełnosprawnościami i rozwoju redakcji, finansowane ze środków otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030, Priorytet 3. Rozwój instytucjonalny lokalnych organizacji strażniczych i mediów obywatelskich. Edycja 2020.

Komentarze