Weekendowe warsztaty tańca na wózku

zdjecie do podglądu
Plakat promujący Weekendowe warsztaty tańca na wózku

W dniach od 17 do 19 lipca 2020 r. Fundacja „Dom w Łodzi” zaprasza dzieci  w wieku od 5 do 15 lat poruszające się na wózku inwalidzkim wraz z opiekunami na „Weekendowe warsztaty tańca na wózku”.

Zajęcia odbywają się w ramach projektu „Tańczę. Żyję pełnią życia” dofinansowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Organizator zapewnia niezapomniane warsztaty, które poprowadzi Mateusza Szałański, nocleg w Warszawie wraz ze śniadaniem i obiadokolacją.

Dla uczestników dwudniowego spotkania z tańcem przewidziano także dyskotekę i dużo dobrej zabawy!

Hotel Boss w Warszawie, w  którym odbędzie się wydarzenie jest przygotowany do zapewnienia bezpiecznych warunków sanitarnych. Dojazd do miejsca warsztatów we własnym zakresie.

Organizator w sposób szczególny zaprasza dzieci z województw: Łódzkiego, Dolnośląskiego, Małopolskiego, Mazowieckiego, Podkarpackiego, Pomorskiego, Wielkopolskiego i Zachodniopomorskiego.

Zapisy należy kierować na adres mailowy: mlibiszowska@domwlodzi.org. W wiadomości e-mail trzeba podać imiona i nazwiska uczestników (dziecka i opiekuna) oraz wiek dziecka.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Komentarze