Polska zobacz więcej. Weekend za pół ceny

zdjecie do podglądu
Plakat promujący akcję Polska Zobacz Więcej Weekend za pół ceny

Przypominamy, że w dniach od 22 do 24 listopada 2019 r. odbędzie się VII edycja akcji „Polska zobacz więcej. Weekend za pół ceny” organizowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki i Polską Organizację Turystyczną. Akcja ta odbędzie się również w Poznaniu.

Wydarzenie to z roku na rok staje się coraz bardziej popularne. W określonym przez organizatorów terminie ceny wybranych ofert turystycznych obniżone zostaną o pięćdziesiąt procent. Akcja ma charakter kampanii adresowanej zarówno do branży turystycznej, jak i do turystów. Dzięki niej każdy mieszkaniec naszego kraju może odkrywać piękno Polski w korzystnych cenach. Oferty przygotowały hotele, lokale gastronomiczne, kawiarnie, kluby oraz muzea i galerie.

W stolicy Wielkopolski udział w akcji bierze m.in.Teatr Wielki. Instytucja ta przygotowała ofertę promocyjną - bilety rabatowe ze zniżką 50%. Spektakl objęty promocją to „Anna Karenina" Rodiona Szczedrina. Przedstawienia odbędą się 22 listopada (godz. 19:00), 23 listopada (godz. 19:00) i 24 listopada (godz. 18:00).

W Poznaniu odbędzie się również wystawa „Poznań w miniaturze z klocków Lego” w sklepie MIMI przy ulicy Słowackiego 41 (bilety w promocyjnych cenach kosztują 2,50 zł - normalny i 1,50 ulgowy). Zwiedzający wystawę będą mogli również w tym samym miejscu zobaczyć wystawę „Świat Lego z lat dziewięćdziesiątych”. Bilety na obydwie wystawy w promocyjnych cenach kosztują

- Bilet normalny - 7,50 zł

- Bilet ulgowy (dla dzieci od 2 do 18 lat) - 5,00 zł

- Bilet rodzinny 2+1 - 16,50 zł

- Bilet rodzinny 2+2 - 19,00 zł

- Bilet rodzinny 2+3 - 22,00 zł

    Również Muzeum Archeologiczne przy ulicy Wodnej 27 w Poznaniu i Rezerwat Archeologiczny Genius Loci przy ulicy Księcia Posadzego 3 w dniach od 22 do 24 listopada 2019 r. będzie można zwiedzić za pół ceny. Swą ofertę przygotował również Salon Masażu Tajskiego Thai Smile przy ulicy Ogrodowej 17. Z ciekawą ofertą masaży można zapoznać się tutaj. W weekend 23-24 listopada na Stadionie Poznań przy ulicy Bługarskiej czekać będzie na wszystkich zainteresowanych mnóstwo atrakcji. Będzie można m. in. poznać miejsca, które na co dzień niedostępne są dla kibiców poznańskiego Lecha.

    Pozostała oferta poznańskich hoteli, restauracji, muzeów i placówek kulturalnych prezentowana jest na stronie organizatorów akcji dostępnej tutaj.

    Komentarze