iPFRON+ - spotkanie konsultacyjne dla NGO

zdjecie do podglądu
Logo Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Przypominamy, że jutro, w piątek 20 listopada 2020 r. o godzinie 10:00 Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zaprasza przedstawicieli NGO na spotkanie konsultacyjne projektu „Uniwersalna platforma do projektowania i realizacji programów wsparcia osób niepełnosprawnych wraz ze zintegrowanym modułem analitycznym - system iPFRON+”.

 

W wyniku podjętych w ramach projektu prac powstanie i zostanie wdrożony zintegrowany system informatyczny iPFRON+. Aplikacja umożliwi  kompleksową elektroniczną obsługę programów i zadań realizowanych przez Fundusz w postaci e-usług niewymagających wizyty w stacjonarnej siedzibie Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Konsultacje odbędą się w formule on-line. W ich trakcie zaprezentowany będzie harmonogram realizacji projektu, jego założenia, podstawowe cele oraz zakres funkcjonalny systemu iPFRON+. Ponadto podczas spotkania przedstawiona będzie strategia współpracy Funduszu z organizacjami pozarządowymi.

Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom.

Link do pokoju w którym odbędzie się wydarzenie to: https://pfron.zoom.us/j/3229786371 

ID spotkania to: 322 978 6371

Hasło dostępu do wydarzenia to: ipfron!

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 - 2030.

Komentarze