Melodie Jesieni

zdjecie do podglądu
Plakat promujący wydarzenie zatytułowane „Melodie Jesieni”

Wydarzenie zatytułowane „Melodie Jesieni” stanowi część cyklu imprez o nazwie „Semper Fidelis”.

 

Odbędzie się ono w ramach obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Główną inspiracją dla jego organizatorów były wartości takie, jak: upamiętnianie, dążenie do wolności oraz poszanowanie praw i godności człowieka. W programie spotkania, które odbędzie się online przewidziano koncert polskiej muzyki klasycznej wraz z finisażem wystawy obrazów Anety Skarżyńskiej. W trakcie koncertu będzie można usłyszeć  dzieła Fryderyka Chopina oraz Mieczysława Karłowicza. Impreza ma charakter ogólnopolski i jest adresowana do wszystkich grup społecznych: rodzin wielopokoleniowych, seniorów oraz do wszystkich zainteresowanych mieszkańców Polski i gości przebywających naszym kraju.
Transmisja online z wydarzenia rozpocznie się dnia 29 października 2020 r. o godz. 17.00. Będzie można ją śledzić na YouTubie i Facebooku Biblioteki Publicznej im. Z. J. Rumla  Dzielnicy Praga-Południe miasta stołecznego Warszawy.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 - 2030.

Komentarze