Wszyscy jesteśmy (nie)zafiksowani

zdjecie do podglądu
Plakat promujący konferencję „Wszyscy jesteśmy (nie)zafiksowani. O potrzebie wdrażania w pracy edukacyjno-terapeutycznej z uczniami neuroróżnorodnymi podejścia opartego na zasobach”

W czwartek, 15 października 2020 r. o godzinie 9:30 online rozpocznie się konferencja zatytułowana „Wszyscy jesteśmy (nie)zafiksowani. O potrzebie wdrażania w pracy edukacyjno-terapeutycznej z uczniami neuroróżnorodnymi podejścia opartego na zasobach”.

 

Organizatorem wydarzenia jest poznańska Fundacja Fiona. Po to by pokazać preferowany przez Fundację sposób myślenia o dobrych praktykach edukacyjnych i kreować pozytywny obraz osób w spektrum autyzmu konferencja nie odbędzie się w konwencji wykładu. Przybierze ona formę rozmów na, które zostali zaproszeni wyjątkowi goście. Podczas wydarzenia nie będzie można zapoznać się ze zbiorem przepisów metodycznych. Konferencja nie będzie prezentacją najlepszych strategii uczenia się. Będzie zaś znakomitą okazją do spojrzenia na osoby z ASD inaczej i doładowania się pozytywną energią, która może zmienić na lepsze nasze placówki edukacyjne.

Udział w Konferencji jest bezpłatny.

Rejestrować na wydarzenie można się za pomocą linku, dostępnego tutaj.

Program konferencji wraz sylwetkami prelegentów można znaleźć tutaj.

Redakcja realizuje zadnie Portal PION.PL - działalność na rzecz dostępności informacji dla osób z niepełnosprawnościami i rozwoju redakcji, finansowane ze środków otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030, Priorytet 3. Rozwój instytucjonalny lokalnych organizacji strażniczych i mediów obywatelskich. Edycja 2020.

Komentarze