Jak przenieść działania do sieci?

zdjecie do podglądu
Zdjęcie promujące warsztat „Jak przenieść działania do sieci?”

Już tylko do jutra, 30 września 2020 r. przedstawiciele poznańskich organizacji pozarządowych mogą zgłaszać się do udziału w bezpłatnym warsztacie podczas którego nauczą się jak w przenieść warsztaty i spotkania do świata wirtualnego.

 

Warsztat odbędzie się w dniu 5 października 2020 r. w godzinach od 16:00 do 19:00 za pośrednictwem jednej z platform internetowych. W zajęciach może wziąć udział 30 osób reprezentujących środowisko poznańskich organizacji trzeciego sektora. Kwalifikacja na warsztat  odbędzie się w oparciu o treść odpowiedzi w formularzach zgłoszeniowych. Osoby zakwalifikowane do udziału w zajęciach zostaną o tym poinformowane mailowo.

Zarys tematyczny szkolenia:

- Podstawowe zagadnienia i praktyczne wskazówki z zakresu działań zmierzających do przeniesienia warsztatów i spotkań do świata wirtualnego,
- Jakie działania związane z prowadzeniem warsztatów i spotkań online należy podjąć przed,  w trakcie i po warsztatach,
- Prezentacja wad i zalet różnorodnych rozwiązań technologicznych poparta przykładami,
- Co trzeba zrobić by utrzymać uważność i zaangażowanie uczestników podczas pracy online?
- Jak można wykorzystać narzędzia design thinking do pracy warsztatowej online? .

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest tutaj.

Redakcja realizuje zadnie Portal PION.PL - działalność na rzecz dostępności informacji dla osób z niepełnosprawnościami i rozwoju redakcji, finansowane ze środków otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030, Priorytet 3. Rozwój instytucjonalny lokalnych organizacji strażniczych i mediów obywatelskich. Edycja 2020.

Komentarze