Inicjatory 2019r. - nagroda mieszkańców Miasta Poznania

zdjecie do podglądu
Grafika promująca głosowanie mieszkańców Miasta Poznania na najlepszą poznańską inicjatywę pozarządową w ramach konkursu Inicjatory 2019

Do 8 października trwa głosowanie mieszkańców Miasta Poznania na najlepszą poznańską inicjatywę pozarządową w ramach konkursu Inicjatory 2019.

 

Nagroda mieszkańców Miasta Poznania, to dodatkowa kategoria w konkursie Inicjatory 2019. W bieżącym roku wyróżnienie to zyskało patrona. Został nim Andrzej Białas. Decydujący głos w tej części Inicjatorów mają wszyscy Poznaniacy. Każdy z nich może oddać tylko jeden głos na jedną z inicjatyw zgłoszonych do udziału w przedsięwzięciu.

Zwycięska organizacja trzeciego sektora, która otrzyma nagrodę mieszkańców Miasta Poznania stanie na podium wraz z innymi wyróżnionymi w konkursie organizacjami pozarządowymi!

Listę inicjatyw wraz ze stroną, za pośrednictwem której można głosować można znaleźć tutaj.

Redakcja realizuje zadnie Portal PION.PL - działalność na rzecz dostępności informacji dla osób z niepełnosprawnościami i rozwoju redakcji, finansowane ze środków otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030, Priorytet 3. Rozwój instytucjonalny lokalnych organizacji strażniczych i mediów obywatelskich. Edycja 2020.

Komentarze