Nowa wystawa w Galerii Tak

zdjecie do podglądu
Wystawa obrazu w galerii tak

Autor: Informacja prasowa - Magdalena Kozicka

W Galerii Tak, będącej częścią Stowarzyszenia Na Tak prezentowana jest obecnie wystawa podopiecznych.

Prace powstały na cotygodniowych spotkaniach od października 2019 do marca 2020 roku i są podsumowaniem udziału we wspólnym projekcie „Tu uzyskasz pomoc 5” w zakresie arteterapii.

Entuzjazm, chęć działania i radość połączyły nas przy jednym stole gościnnego klubu Stowarzyszenia Na Tak przy ulicy Płowieckiej 15. Niełatwo było niekiedy zawalczyć o indywidualną przestrzeń w tak licznej grupie uczestników, kiedy każdy miał ochotę pracować w ulubionej dla siebie technice.

Zdarzało się wiele zabawnych sytuacji, kiedy sprawy pilne, osobiste lub codzienne wplatały się nagle tematycznie do rysunku lub obrazu zmieniając jego przesłanie.

Zawsze był czas na opowieść własną lub zadanie pytań, na które nie ma ostatecznych odpowiedzi...Ale jak również w malarstwie i rysunku bywały tematy jak z czerwonej lub białej księgi - znalazło się miejsce dla „Ojca karmiącego”, „Tęczy”, „Ukrytej Pagody” i „Latających balonów” oraz rozmowy o tym czy można malować wszystkim i wszędzie albo czymś, co do malowania lub malowaniu nie służy...

Zapraszając chcemy pokazać Państwu prace, które są podsumowaniem kilkumiesięcznego udziału we wspólnym projekcie „Tu uzyskasz pomoc 4” w zakresie arteterapii.

Uczestnicy warsztatów:

Adam Kowalczyk, Michalina Gorzeńska, Monika Domańska, Wojciech Daszkiewicz Piotr Bartoszewski, Katarzyna Jasińska, Krzysztof Jasiński, Milena Kubot, Magdalena Sterczyńska, Magdalena Szczepańska, Bartek Stasiński, Marta Szymańska, Dominika Pospiech

Prowadząca spotkania: Magdalena Kozicka

Komentarze