Ekonomia Społeczna 2020 r.

zdjecie do podglądu
Logo Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie

20 listopada 2020 r. w siedzibie Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie (ul. Podchorążych 2) odbędzie się międzynarodowa konferencja naukowa „Ekonomia Społeczna 2020. Przedsiębiorczość społeczna wobec wyzwań XXI wieku - doświadczenia polskie i międzynarodowe”.

Będzie to kolejna edycja wydarzenia organizowanego co roku przez Katedrę Ekonomii i Polityki Gospodarczej Instytutu Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Pedagogicznego we współpracy z krajowymi i zagranicznymi instytucjami naukowymi. W bieżącym roku partnerami spotkania są: Glasgow Caledonian University i Yunus Centre for Social Business and Health z Wielkiej Brytanii, Wydział Ekonomii i Zarządzania Politechniki Opolskiej oraz Katedra Ekonomii Ekologicznej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Podczas wydarzenia omówione zostaną współczesne zagadnienia teoretyczne i empiryczne dotyczące ekonomii społecznej i przedsiębiorczości społecznej. Celem wydarzenia jest stworzenie otwartej platformy służącej wymianie wiedzy i doświadczeń przez uczestników spotkania: pracowników naukowych, praktyków, przedsiębiorców społecznych, przedstawicieli środowisk lokalnych i władz rządowych, osób rozpoczynających karierę naukową, doktorantów, członków studenckich kół naukowych.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Komentarze