Kucharze Bez Granic i Artyści dla Jasia Woźniaka

zdjecie do podglądu
Logo Kucharzy Bez Granic - kula ziemska a za nią kucharz z anielskimi skrzydłami

Już w najbliższą sobotę, 22 lutego Plac Wolności zapełni cały tłum ludzi o szlachetnych sercach. Będzie miała bowiem miejsce impreza charytatywna zorganizowana specjalnie dla Jasia - chłopca, zmagającego się z nowotworem.

Kucharze Bez Granic i Artyści dla Jasia Woźniaka" - to wydarzenie kulturalne, którego pomysłodawczynią jest Patrycja Rygusiak, która brała udział w 7 edycji Master Chefa. Patrycja jest członkiem Stowarzyszenia Kucharze Bez Granic.

Do Stowarzyszenia należą kulinarni pasjonaci z całej Polski. Tego dnia pomogą oni, poprzez to, co potrafią najlepiej, czyli gotowanie.

Będzie można skosztować na przykład tradycyjnej poznańskiej pyry z gzikiem, wegetariańskiego lecza czy pajdy chleba ze smalcem, ciepłych hamburgerów, hot dogów, słodyczy i wielu innych pyszności.

Atrakcją kulinarną, która na pewno skusi będzie 500 litrów żuru - specjalność Jarka, który od dwóch tygodni przygotowuje już zakwas.

Całość dopełni skoczna muzyka. Na scenie pojawią się tacy artyści jak Depters, Yeahner, Karolina Supron z zespołem, Iceman, Kiniu, Hryta, Siekiera RS, Rotacyjny, RR Brygada. Gościem specjalnym będzie donGURALesko. Na zakończenie eventu odbędzie się pokaz ogniowy Kultu Ognia.

Całość potrwa od godziny 11:00 do 17:30.

Opracowano w oparciu o: https://epoznan.pl/kultura-wydarzenie-83679-kucharze_bez_granic_i_artysci_dla_jasia_wozniaka

Komentarze