Przejdź do treści

Projekt „MOŻLIWOŚCI niePEŁNOsprawności”

Logo projektu „Możliwości niepełnosprawności” – symbol wózka inwalidzkiego przeobraża się w strzałkę wskazującą ku górze

MOŻLIWOŚCI niePEŁNOsprawności” to warszawski projekt, którego organizatorzy chcą pokazać nie w pełni sprawnym osobom ich potencjał oraz dodać wiary w siebie. W akcji biorą udział młodzi ludzie z 50. LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Ruy Barbosy w Warszawie.

There have been reports of the pair's romance breaking the hollywood myth that celebrities like brad pitt and george clooney are never going to get married. Doxycycline anti acne drugs is a https://reiseland-de.de/47765-finasterid-1mg-online-kaufen-68277/ medicine used to treat acne. It is important to know that the risk is not limited to the side effects of the drug and the disease itself, which could result in death, but also includes its interaction with other drugs or the patient s own medical condition.

Cheap, quality with the lowest dosage with the guaranteed satisfaction. Prescription sedatives can take over a year to begin to work portentously at lower doses, and their impact on the body can be permanent. This is a great opportunity to try to save money in other ways, such as by cutting back on other expenditures.

Na trzy spotkania zaproszeni zostaną wyjątkowi goście, wśród których będą osoby z niepełnosprawnościami, jak również ludzie działający na ich rzecz.

Postarają się oni przekazać swoją wiedzę i doświadczenie, w taki sposób, by dać cenne wskazówki i zachętę do działania młodzieży dotkniętej niepełnosprawnością.

Osoby z niepełnosprawnościami po wyjściu z liceum, gdzie z reguły mają zapewnione udogodnienia, rzucane zostają na wymagający rynek pracy. Bardzo często nie wiedzą jak szukać wsparcia na drodze zawodowej i szybko rezygnują z walki, tracąc przy tym swój potencjał.

Po to właśnie powstał projekt pt. „MOŻLIWOŚCI niePEŁNOsprawności”. Hasło programu to: „Poznaj swoje możliwości”, a celem jest ukazanie nie w pełni sprawnym osobom pokładów talentu, jakie w nich drzemią oraz zmotywowanie do działania.

W ramach projektu zorganizowane zostaną trzy bezpłatne spotkania, na których zaproszone osoby niepełnosprawne bądź powiązane z nimi, postarają się przekazać młodzieży swoją wiedzę i spostrzeżenia. Udowodnią oni, że ograniczona sprawność nie musi wykluczać z realizowania własnych pasji i marzeń.

Pierwsze spotkanie odbyło się 27 stycznia, a dwa kolejne odbędą się 9 marca oraz 17 marca 2020. Wstęp wolny. 

Projekt realizowany jest w ramach olimpiady „Zwolnieni z Teorii”. Celem przedsięwzięcia jest zmienianie świata poprzez tworzone z własnej inicjatywy projekty społeczne. Stanowi to silną podstawę do aktywności i udzielania się na rzecz poprawy rzeczywistości oraz zdobywania cennego doświadczenia, tak przecież niezbędnego przy wchodzeniu na rynek pracy.

Jest to bardzo potrzebny i ciekawy projekt. Warto byłoby przeprowadzić podobny w Poznaniu.

Więcej informacji na stronie: tutaj.

Wydarzenie można też śledzić na FB: https://www.facebook.com/mznps/