Okulary ks. Kaczkowskiego. Nie widzę przeszkód

zdjecie do podglądu
Plakat promujący konkurs Okulary ks. Kaczkowskiego. Nie widzę przeszkód

W gronie osób nominowanych do nagrody „Okulary ks. Kaczkowskiego. Nie widzę przeszkód" znaleźli się przedstawiciele poznańskich organizacji pozarządowych.

Rodzina i przyjaciele ks. Jana Kaczkowskiego prowadzą fundację jego imienia. Postanowili zorganizować konkurs po to by nagrodzić tych, którzy tak jak patron fundacji działają na rzecz innych. Konkurs o nagrodę „Okulary ks. Kaczkowskiego. Nie widzę przeszkód” adresowany jest do społeczników, ludzi odważnie i bezkompromisowo walczących o równość, godność i indywidualne podejście do drugiego człowieka. Laureatów I edycji konkursu „Okulary ks. Kaczkowskiego. Nie widzę przeszkód" poznamy 20 września 2019 r. w Sopocie, gdzie w Sali Koncertowej Polskiej Filharmonii Kameralnej odbędzie się uroczyste wręczenie nagród.

Wśród nominowanych do ogólnopolskiej nagrody znaleźli się przedstawiciele poznańskiego 3 sektora. Nominację otrzymali  Ewa i Paweł Dawidziakowie.  Sukces ten zawdzięczają m. in. temu, że na poznańskich Jeżycach założyli „Centrum Pozytywnej Energii". Jest to miejsce  dedykowane rodzicom i dzieciom z niepełnosprawnościami. Osoby te mogą w Centrum uzyskać wsparcie psychologiczne, rehabilitacyjne i żywieniowe.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Komentarze