IX Spotkania Na Tak

zdjecie do podglądu
Logo: odcisk palca i czarny napis Stowarzyszenie Na Tak

29 listopada 2019 r. Stowarzyszenie Na Tak zaprasza na konferencję poświęconą podmiotowości osób z wieloraką niepełnosprawnością zatytułowaną „Opieka, terapia, edukacja”.

Będzie to IX konferencja z cyklu Spotkania Na Tak. Odbędzie się ona w budynku E Wydziału Studiów Edukacyjnych UAM przy ulicy Szamarzewskiego 89 w Poznaniu. W wydarzeniu wezmą udział prelegenci z Polski i Niemiec. Będą to pracownicy naukowi i praktycy, pracujący na co dzień z osobami z wieloraką niepełnosprawnością. Wszystkie wykłady niemieckich badaczy i praktyków będą tłumaczone symultanicznie na język polski.

W trakcie spotkania wspólnie z prelegentami, uczestnicy zastanowią się, jak przeciwdziałać wykluczeniu. Odpowiedzą również na pytanie: Jak aktywnie włączać osoby ze sprzężoną niepełnosprawnością w życie kulturalne, społeczne i zawodowe? W trakcie wydarzenia zaprezentowane zostaną nowoczesne technologie, umożliwiające osobom z niepełnosprawnością podejmowanie autonomicznych decyzji, dokonywanie wyborów i komunikowanie potrzeb.

W obsłudze dziewiątego Spotkania Na Tak wezmą udział podopieczni Stowarzyszenia Na Tak.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Komentarze