Czas na kulturę - nowy projekt Stowarzyszenia Na Tak

zdjecie do podglądu
Grafika przedstawiająca postacie z komiksu - mężczyznę ubranego we frak po rękę z kobietą. W jednym z dymków napis: „Stowarzyszenie Na Tak zaprasza rodziców i opiekunów osób z niepełnosprawnościami do udziału w wydarzeniach kulturalnych. W drugim dymku hasło: Czas na kulturę!!!

Stowarzyszenie Na Tak realizuje projekt „Czas na kulturę. Udział w wydarzeniach kulturalnych - forma opieki wytchnieniowej". Kierowany jest on do opiekunów osób z niepełnosprawnościami. W ramach programu rodzic może  skorzystać z oferty bezpłatnego udziału w wydarzeniach kulturalnych i nie musi on obawiać się o swoje dziecko. Projekt gwarantuje bowiem opiekę asystenta nad podopiecznym w trakcie nieobecności opiekuna.

 

Kryteria udziału obejmują posiadanie statusu rodzica lub opiekuna faktycznego osoby z niepełnosprawnością. Konieczne jest także wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz  akceptacja regulaminu i przesłanie wymaganych dokumentów do koordynatora projektu.

Chętni do udziału w wyjściach proszeni są o kontakt mailowy lub telefoniczny z koordynatorem projektu.

e-mail: j.kleczek@natak.pl

tel.: +48 665 860 760

Projekt „Czas na kulturę” został dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu Kultura dostępna.

Szczegóły w załączonym regulaminie, ulotce i formularzu zgłoszeniowym.

Czas Na Kulturę - ulotka

Regulamin i często zadawane pytania

Formularz zgłoszeniowy

Komentarze