Taniec jest blisko. III edycja Laboratoriów Twórczych

zdjecie do podglądu
Czarny napis Laboratoria Twórcze

Wydarzenie zatytułowane: „Taniec jest blisko. III edycja Laboratoriów Twórczych” to otwarta dla wszystkich poznaniaków wielopłaszczyznowa platforma edukacyjno-artystyczna.

 

Celem tego przedsięwzięcia jest niwelowanie barier społeczno-mentalnych i kompetencyjnych w rozumieniu sztuki tańca i teatru tańca. Jego inicjatorom zleży również na włączaniu w sztukę tańca grup defaworyzowanych poprzez nowe formy rozwoju osobowego, ułatwienie integracji i tworzenie relacji w grupie.

Wszyscy mieszkańcy stolicy Wielkopolski mogą wziąć udział w cyklu interdyscyplinarnych, bezpłatnych, weekendowych laboratoriów twórczych, polegających na rekonstrukcji, takich zjawisk jak, obraz i dźwięk, ruch i słowo oraz gest. Spotkania osób biorących udział w zajęciach z profesjonalistami pozwolą im doświadczać sztuki tańca jako organicznej kreatywności ekspresji ludzkiego ciała.

Wydarzenia w ramach projektu będą odbywały się w następujących terminach: 17-18 sierpnia, 24-25 sierpnia i 31 sierpnia - 1 września 2019r.

Organizatorem cyklu spotkań jest Polski Teatr Tańca. Wydarzania odbywać się będą w Studio PTT przy ulicy Koziej 4 w Poznaniu.

Zgłoszenia na Laboratoria Twórcze przyjmuje: a.koczorowska@ptt-poznan.pl.

Więcej informacji oraz szczegółowy harmonogram wydarzenia można znaleźć tutaj.

Komentarze