Antywariat

zdjecie do podglądu
Scena nowa CK Zamek, licznie zgormadzona publiczność siedzi i ogląda przedstawienie po prawej, na scenie widać stojącego aktora

17 lipca 2019 r. o godzinie 19:00 na Scenie Nowej poznańskiego Centrum Kultury Zamek (Poznań, ul. Święty Marcin 80/82)  odbędzie się premierowy pokaz spektaklu zatytułowanego „Antywariat”.

Przedstawienie  to debiut grupy Teatr Łapacze Motyli. Zespół ten powstał w 2019 roku. Teatr  skupia się na odkrywaniu własnych możliwości poprzez improwizację, rozwój ciała i głosu. Aktorzy Teatru Łapacze Motyli  duży nacisk kładą na pracę z wyobraźnią, poznawanie niewerbalnych form komunikacji, poznawanie różnych rodzajów ekspresji i  naukę wyrażania uczuć.

Spektakl zatytułowany „Antywariat” składa się z opartych na improwizacji scenach i etiudach teatralnych. Wykorzystane podczas przedstawienia teksty i muzyka zostały opracowane podczas prób. Wspólna podróż, którą zespół zaproponuje publiczności to wędrówka do świata, w którym możemy się spotkać tylko raz, bo życie motyla trwa tylko chwilę.

Bilety w cenie 2 złotych można nabyć w kasach Centrum Kultury Zamek.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Komentarze