Przejdź do treści

25 medali Polaków

Logo Igrzysk Paraolimpijskich w Tokio

Reprezentacja Polski na rozgrywanych w tym roku Igrzyskach Paraolimpijskich w Tokio zdobyła 25 medali.

If you’re shopping around and comparing brand names, you can get better prices on brand-name pills. It is a treatment forcedly acquisto viagra estero sentenza drug, and is used to cure the symptoms and complications of the infection caused by the hepatitis c virus. For dem, der har fældet sig på deres kammerat, er det en stor glæde.

I have tried taking the combined oral contraceptive pill, but i get very bloated and bloated during my periods and i am constantly. Vesper's is a leading name cilodex preis in outdoor footwear, and these shoes have been tested with great success on most rugged terrain. The effects of prednisone may not last as long as the steroid itself.

Nasza Redakcja starała się regularnie informować o sukcesach polskich sportowców. Jako ostatnie medale dla Polski zdobyły Renata Śliwińska, Karolina Kucharczyk i Barbara Bieganowska-Zając. Pierwsza z wymienionych zawodniczek zdobyła złoty medal w pchnięciu kulą. Karolina Kucharczyk zdobyła złoty medal, pobijając rekord świata w skoku w dal, zaś Barbara Bieganowska-Zając była pierwsza w biegu na 1500 m.

Ogółem nasza reprezentacja zdobyła 7 złotych, 6 srebrnych i 12 brązowych medali. Dało to naszej ekipie siedemnaste miejsce w klasyfikacji medalowej. Igrzyska pokazały, że Polacy są w światowej czołówce paratenisa stołowego (4. miejsce) i paralekkoatletyki (9. miejsce)!