Kolejna nagroda dla Fundacji PODAJ DALEJ

zdjecie do podglądu
Zdjęcie, pracownicy Fundacji Podaj Dalej w trakcie wykonywania audytu dostępności przestrzeni publicznej

Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ została nagrodzona w X edycji Konkursu „Wielkopolska Otwarta dla Osób z Niepełnosprawnościami”

W X edycji Konkursu „Wielkopolska Otwarta dla Osób z Niepełnosprawnościami” 2020 Fundacja PODAJ DALEJ zajęła II miejsce i zdobyła wyróżnienie za projekty, które podnoszą jakość życia osób z niepełnosprawnościami. Celem Konkursu organizowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego było nagrodzenie działań (np. akcji społecznej, projektu społecznego, kampanii społecznej, usługi) zrealizowanych w roku 2019 i/lub 2020 w wielkopolskich społecznościach lokalnych na rzecz włączenia w życie społeczne osób z niepełnosprawnościami.

Kapituła Konkursu zatwierdziła 24 zgłoszenia konkursowe i dokonała wyboru Laureatów i Wyróżnionych w X edycji Konkursu „Wielkopolska Otwarta dla Osób z Niepełnosprawnościami”.

Laureatami X edycji Konkursu „Wielkopolska Otwarta dla Osób z Niepełnosprawnościami” zostali:
I miejsce i 20 tys. zł – Krok po kroku HSA z projektem Odkryj Nurkowanie HSA 

II miejsce i 15 tys. zł – Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ za Mieszkania treningowe dla osób z niepełnosprawnością ruchową

III miejsce i 10 tys. zł – Stowarzyszenie na Górze za projekt Puszczeni na głębokie wody
Wyróżnienia i po 2,5 tys. zł w X edycji Konkursu „Wielkopolska Otwarta dla Osób z Niepełnosprawnościami” otrzymali:
- Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ za Audyt w instytucjach publicznych Wielkopolska Dostępna edycja 2019
- Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowych Skalmierzycach za działania i warsztaty dla matek i dzieci z niepełnosprawnościami.

Gratulacje dla Iwony Grześkowiak i Macieja Wiatrowskiego, którzy prowadzą nagrodzone projekty oraz całego Zespołu Fundacji PODAJ DALEJ, który codziennie zmienia świat na lepszy!
O nagrodzonych projektach więcej Fundacja informuje na stronach
www.mieszkaniatreningowe.pl oraz Wielkopolska Dostępna.

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 - 2030.

Komentarze