Profilaktyczny program szczepień przeciwko grypie dla mieszkańców powiatu poznańskiego

zdjecie do podglądu
Logo powiatu poznańskiego

Powiat poznański realizuje siódmą edycję „Profilaktycznego programu szczepień przeciwko grypie dla mieszkańców powiatu poznańskiego”.

Bezpłatne szczepienia adresowane są do osób powyżej 65 roku życia (to jest urodzonych nie później niż 31 grudnia 1955 r.). Osoby chcące wziąć udział w programie muszą być zameldowane na terenie gmin powiatu poznańskiego. Przyjęcie do projektu i zaszczepienie się będzie poprzedzone badaniem lekarskim kwalifikującym do udziału w programie. Szczepienia od 29 października bieżącego roku są wykonywane:

1) w dni robocze w poradniach lekarskich na terenie gmin powiatu poznańskiego (pełny wykaz przychodni znajduje się tutaj),
2) w soboty w godzinach od 10.00 do 12.00 w przychodni EDICTUM sp. z o.o. – przy ulicy Mickiewicza 31 w Poznaniu, po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym (tel.: 61 847 04 54).

Osoby chcące się zaszczepić powinny skontaktować się z przychodnią właściwą ze względu na miejsce zameldowania. Nie dotyczy to jedynie mieszkańców gmin Komorniki i Rokietnica. Osoby pochodzące z gminy Komorniki muszą skontaktować się z przychodnią zlokalizowaną na terenie gminy Mosina (MEDICOMPLEX, ul. Wawrzyniaka 4, Mosina, tel. 570 43 43 43). Osoby chcące wziąć udział w programie zameldowane na terenie gminy Rokietnica z muszą skontaktować się z przychodnią Edictum sp. z o.o. (Poznań, ul. Mickiewicza 31, tel. 61 847 04 54).

Liczba szczepień jest ograniczona!

Więcej informacji na temat programu szczepień można uzyskać dzwoniąc do głównego wykonawcy programu- przychodni Edictum pod nr tel.: 61 847 04 54.

Program finansowany jest z budżetu Powiatu Poznańskiego.

Więcej informacji o programie można znaleźć tutaj.

Komentarze