Warsztaty „Poznajmy się w CAMP”

zdjecie do podglądu
Logo cyklu warsztatów Poznajmy się w CAMP

W ramach projektu Centrum Aktywnych Mieszkańców w Poznaniu - CAMP realizowanego przez Centrum PISOP fundacje i stowarzyszenia z Poznania i okolic prowadzą warsztaty dla Poznaniaków.

 

Warsztaty rozpoczęły się już 17 września bieżącego roku. Zajęcia są bezpłatne i odbywają się w formule online. Przedrukowujemy harmonogram zajęć, w których można jeszcze uczestniczyć w tym miesiącu:

 

15 października o godzinie 11:00 Stowarzyszenie CREO zaprasza na warsztat zatytułowany „Aktywni seniorzy w pandemii i nie tylko”

22 października o godzinie 16:00 Fundacja Leśne Dziki zaprasza na warsztat zatytułowany „Jak dzięki kontaktowi z naturą, można wspierać rozwój dzieci i młodzieży?”

29 października o godzinie 16:00 Po-Dzielnia zaprasza na warsztat dla pasjonatów ekologii „Chemia domowa – proszek do prania i pasta do czyszczenia”.  

Aby zapisać się na warsztaty należy kliknąć w link dostępny tutaj i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Projekt, w ramach którego odbywają się warsztaty został sfinansowany przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 - 2030.

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 - 2030.

Komentarze