Lipcowy Senioralny Poznań już jest

zdjecie do podglądu
Logo miesięcznika Senioralny Poznań

Lipcowe wydanie miesięcznika „Senioralny Poznań", które właśnie się ukazało, jest dostępne  nie tylko w wersji elektronicznej, lecz także w wersji papierowej.

Poznańscy seniorzy znajdą w nim między innymi wywiad z zastępcą Prezydenta Miasta Poznania,  Jędrzejem Solarskim, poświęcony temu jak miasto wspiera seniorów w czasie pandemii koronawirusa. W numerze przeczytają także o akcji „Maseczki Seniorro". Nowy „Senioralny Poznań” zaprasza też seniorów na Jeżyce do Poznańskiej Akademii Senioralnej.

W stanowiącej nieodłączną część miesięcznika Tytce Seniora osoby starsze uzyskają szczegółowe informacje na temat wznowionych usług w ramach pakietu Poznań Viva Senior. Ponadto znajdą sugestie, gdzie w tego lata można wybrać się na spacer i z jakich wydarzeń kulturalnych można korzystać w Poznaniu w bezpieczny sposób, zgodny z obostrzeniami sanitarno-epidemiologicznymi.

Najnowsze, elektroniczne wydanie miesięcznika można pobrać tutaj. W linku dostępna jest również lista miejsc, w których wydawana będzie papierowa wersja „Senioralnego Poznania”.

Miesięcznik „Senioralny Poznań" wydawany jest przez Wydawnictwo Miejskie Posnania, poznańskie Centrum Inicjatyw Senioralnych oraz Miejską Radę Seniorów.

Komentarze