Bezpłatne konsultacje przesiewowe

zdjecie do podglądu
Logo Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Autyzmem ProFuturo

Ośrodek Diagnostyczno-Konsultacyjny Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Autyzmem ProFUTURO w Poznaniu przy ulicy Szamarzewskiego 78/82 zaprasza na bezpłatne konsultacje przesiewowe ukierunkowane na wczesne wykrycie autyzmu u dzieci w wieku od 6 do 42 miesiąca życia.

Konsultacje będą odbywać się we wtorki w godzinach porannych w lipcu i sierpniu 2020 r. Będą one prowadzone przez pedagoga specjalnego i logopedę. Specjalista zwróci uwagę na wczesne objawy autyzmu u dziecka, takie jak; zaburzenia rozwoju mowy i komunikacji społecznej, opóźnienie w rozwoju poznawczym i problemy społeczno-emocjonalne.

Zgłoszenia przyjmowane są na adres e-mail: biuro@pro-futuro.org. Organizator prosi by w zgłoszeniu znalazły się następujące informacje: imię i nazwisko dziecka, wiek dziecka (podany w miesiącach), numer telefonu do rodzica, miejscowość zamieszkania. Po przyjęciu zgłoszenia Ośrodek wyślę informację zwrotną z datą i godziną konsultacji.

Bezpłatne konsultacje przesiewowe będą realizowane w ramach zadania publicznego pt. „Prowadzenie Ośrodka Diagnostyczno-Konsultacyjnego ProFUTURO - konsultacje, terapia, wsparcie” współfinansowanego ze środków budżetu Miasta Poznania.

W konsultacjach mogą wziąć udział wyłącznie mieszkańcy Poznania.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Komentarze