Walcz z koronawirusem! Wesprzyj zbiórkę Fundacji Siepomaga

zdjecie do podglądu
Logo zbiórki na walkę z koronawirusem Fundacji Siepomaga

Ludzkość walczy z koronawirusem. Każdego dnia wywoływana przez niego choroba rozprzestrzenia się coraz bardziej i pochłania wciąż nowe ofiary.

W szpitalach zakaźnych zaczyna brakować środków ochrony osobistej dla lekarzy i pielęgniarek, którzy bezpośrednio stykają się z chorymi i stoją na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem.

Zbiórka Fundacji Siepomga powstała po to by lekarze i pielęgniarki mogli pomóc jak największej liczbie chorych. Zebrane pieniądze przeznaczone będą na niezbędne wyposażenie nowo powstających oddziałów zakaźnych i wszystkich placówek medycznych, której do tej pory walczyły z nowym wirusem. Pracownicy Fundacji Siepomga monitorują sytuację, są w stałym kontakcie ze wszystkimi placówkami służby zdrowia, które zgłosiły się do nich z wołaniem o wsparcie.

Drodzy Czytelnicy jeśli możecie to wesprzyjcie tę akcję, poinformujcie o niej swoich bliskich i dalszych krewnych, przyjaciół i znajomych. Pamiętajcie jednak o społecznej kwarantannie. Apelujemy, odłóżcie wszystko co możecie na bok, pamiętajcie o higienie i przestrzegajcie zaleceń rządu.

Bądźmy odpowiedzialni - za siebie i innych ludzi!

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Komentarze