Przejdź do treści

IX Wildecki Jarmark Świąteczny

Plakat promujący dziewiąty wildecki jarmark świąteczny

Autor: Tomasz Wojczak

W najbliższą sobotę, dnia 7 grudnia 2024 r. w godzinach od 15:00 do 21:00 na placu Marii Skłodowskiej-Curie w Poznaniu odbędzie się IX Wildecki Jarmark Świąteczny.

Wydarzenie to znakomita okazja do tego by poczuć magię Świąt Bożego Narodzenia. W trakcie spotkania będzie można pośpiewać świąteczne piosenki. Podczas Jarmarku będzie okazja do tego by zjeść coś dobrego. Na stoiskach wystawców będzie można nabyć różne przydatne i ozdobne rzeczy i przedmioty.

IX Wildecki Jarmark Bożonarodzeniowy to sposobność do tego by podzielić się dobrem innymi osobami i poznać ludzi, którzy dobro czynią – w trakcie wydarzenia obecni będą przedstawiciele organizacji społecznych działających na poznańskiej Wildzie.

Tak jak w ubiegłych latach w trakcie eventu zbierana będzie karma dla wolno żyjących kotów z wildeckiego fyrtla.

Ze strony wydarzenia przedrukowuje program IX Wildeckiego Jarmarku Świątecznego:

  • 15:00 Załoga Pana Boga,
  • 15:30 Chór Zespołu Szkół nr 5,
  • 16:00 Teatr Dzieci Miłość,
  • 17:00 Wizyta Wyjątkowego Gościa,
  • 17:15 Chór Sonantes,
  • 17:50 UQSQUAD I Profesor Śledź,
  • 18:30 Muzyczna Armia Klaudyny Potockiej,
  • 19:00 Marta Torebko i Izabela Frąckowiak,
  • 19:45 Roxana Tutaj & Maciej Skrzypczak,
  • 20:25 DJ Ave Santa.

Drodzy Czytelnicy, do zobaczenia na najpiękniejszym, najwspanialszym i najbardziej wyjątkowym Jarmarku Bożonarodzeniowym w stolicy Wielkopolski!

Dodaj komentarz