Autor: Martyna Sergiel
Przypominamy, że już tylko do 9 października 2024 r. przyjmowane są zgłoszenia do konkursu Dobry Wzór.
Instytut Wzornictwa Przemysłowego ufundował nagrodę im. prof. Wandy Telakowskiej w wysokości 10 000 zł. Zostanie ona przyznana przez Jury jednemu z laureatów konkursu.
Zwycięzcy otrzymują też godło Dobry Wzór. Ideą tego prestiżowego wyróżnienia jest pokazanie polskiego wzornictwa kształtującego rynek i promowanie najlepszego designu, zarówno wśród ekspertów w branży, jak i użytkowników oraz potencjalnych klientów.
Przez lata tytuł otrzymały między innymi: Pesa, Omnires, Lesovik, Kler, Tołpa, Bolesławiec, Paradyż czy Politechnika Warszawska.
To tylko niektórzy z szerokiego grona nagrodzonych w plebiscycie. Mogą oni pochwalić się niezwykłym warsztatem reprezentującym wzornictwo najwyższej klasy.
Więcej o konkursie Dobry Wzór napisano na stronie: https://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/2449119.