Przejdź do treści

Weź udział w programie firmy Henkel i wróć na rynek pracy

Na zdjęciu kobiety podczas warsztatów firmy Henkel

Po raz kolejny firma Henkel Polska wraz z Fundacją Miejsce Kobiet uruchamiają program „W drodze do pracy”, dzięki któremu kobiety starają się wzmocnić swoje kompetencje i zwiększyć tym samym poczucie własnej wartości, przez co po długiej przerwie nieobecności mogą one wrócić na rynek pracy.

Projekt, z sukcesami prowadzony jest prawie dekadę, bo od 2013 roku, natomiast w świecie opanowanym przez pandemię znacznie wzrosła jego pozytywna rola. W 10 poprzednich edycjach program objął prawie 200 uczestniczek, z których 75 proc. z sukcesem odnalazło się na rynku pracy.

„Wspólna inicjatywa firmy Henkel Polska i Fundacji Miejsce Kobiet „W drodze do pracy” stanowi istotne wsparcie dla kobiet – za sprawą odpowiednio dobranych warsztatów i treningów wyposaża je w potrzebne kompetencje i buduje poczucie pewności siebie. Jego uczestniczki w czasie intensywnego, 3-miesięcznego programu nie tylko zdobywają nowe umiejętności praktyczne, ale także wspierają się wzajemnie w stawianiu pierwszych kroków na drodze ku wymarzonej pracy. Dlatego tak istotnym elementem projektu „W drodze do pracy” jest współpraca z doświadczonymi psychologami i coachami, którzy pomagają uczestniczkom otworzyć się na zmianę i odbudować poczucie własnej wartości” – czytamy na stronie www.niepelnosprawni.pl.

Udział w trzymiesięcznym programie aktywizacji zawodowej jest bezpłatny.

Program skierowany jest do kobiet, które ukończyły 18 lat, z wykształceniem średnim lub wyższym, mieszkanek województwa mazowieckiego.

Wymagany jest status osoby bezrobotnej lub nieaktywnej zawodowo (niezarejestrowanej w urzędzie), nieświadczącej pracy przez co najmniej 12 miesięcy.

Panie zainteresowane udziałem w projekcie muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj

Lepiej się pospieszyć, bo pozostało jedynie 20 miejsc!

Więcej informacji na temat obecnie realizowanej edycji, można uzyskać kontaktując się bezpośrednio z organizatorem – Sylwią Grendą: sylwia@miejscekobiet.pl, tel:660 445 631.

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030.
Logo Narodowego Instytutu Wolności

Dodaj komentarz