Forum Wielkopolski Portal Informacyjny Osób Niepełnosprawnych :: Forum Strona Główna Wielkopolski Portal Informacyjny Osób Niepełnosprawnych :: Forum

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 


Szkolenia - ORZESZEK

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wielkopolski Portal Informacyjny Osób Niepełnosprawnych :: Forum Strona Główna -> Szkolenia i konferencje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JACOLDołączył: 27 Lip 2004
Posty: 900
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Lis 12, 2007 10:26 am    Temat postu: Szkolenia - ORZESZEK Odpowiedz z cytatem

Studium Doskonalenia Kompetencji Nauczycielskich "Markus" oraz
Przedszkole Specjalne "ORZESZEK" os. B. Chrobrego 6 60-681 Poznań
tel. 61 822-51-51
zapraszają na następujące szkolenia:


Szkolenie S -na miejscu w Przedszkolu Specjalnym "ORZESZEK" cena: 500 zł Prowadzenie zajęć rewalidacyjno-wychowawczych z dziećmi upośledzonymi umysłowo w stopniu głębokim."

Od kilku lat przeprowadzamy w naszym przedszkolu podstawowe szkolenie dotyczące pracy z dziećmi upośledzonymi umysłowo w stopniu głębokim.
Szkolenie odbywa się na terenie przedszkola w trakcie normalnych zajęć indywidualnych i grupowych.
Na szkolenie prosimy przywieść miękkie obuwie na zmianę, oraz wygodne ubranie do pracy z dziećmi.
W trakcie szkolenia zapewniamy dwa posiłki - śniadanie i obiad - co jest wliczone w cenę szkolenia.
Szkolenie odbywa się w zasadzie przez cały rok szkolny zawsze od środy do piątku. Początek w środę o godzinie 8.00. W każdym cyklu szkolenia może wziąć udział tylko kilka osób. (minimum 4 osoby, maksimum 8 osób)

Nasze szkolenie "Prowadzenie zajęć rewalidacyjno-wychowawczych z dziećmi upośledzonymi umysłowo w stopniu głębokim" jest nietypowe dlatego, że odbywa się w trakcie normalnej pracy przedszkola. Ma to swoje zalety i wady.
Myślimy, że zaletą jest możliwość obserwowania pracy innej placówki niż własna. Zajrzenia w każdy kąt. Spotkania się ze wszystkimi pracownikami po kolei. Przyjrzenia się organizacji naszej pracy. Zobaczenia tego wszystkiego czego nie da się opowiedzieć.
Mamy nadzieję, że będzie to dla Państwa inspirujące.
Wadą jest to, że jesteśmy na pierwszym miejscu zajęci swoją pracą z dziećmi. Nasza praca wyglądała by tak samo gdyby Was nie było. Będziecie Państwo uczestniczyli nie w zajęciach pokazowych, ale typowych. Nauczyciele będą brali na zajęcia takie dzieci jak wypada to z codziennego grafiku. Czasem te zajęcia będą udane a czasem nie - jak w życiu. Czasem będą widowiskowe i żywe,
a czasami niewiele będzie się działo. Nie możemy organizować pokazów różnorodnych ciekawych technik - gdyż ze względu na częstotliwość szkoleń, nie byłoby to dobre dla dzieci.
Jeżeli w trakcie zajęć zachowanie nauczyciela wyda się Państwu niezrozumiałe prosimy śmiało zadawać pytania. Z przyjemnością po zajęciach odpowiemy dlaczego pracowaliśmy tak a nie inaczej.
Szkolenie nasze ma charakter podstawowy. Osoby, które do nas przyjeżdżają mają bardzo różnorodne oczekiwania. Czasami skarżą się na duże tempo szkolenia i zbyt wiele nowych informacji podanych na raz, a czasami odwrotnie, że czują niedosyt, gdyż większość treści jest im znana. Bardzo prosimy w takiej sytuacji o zadawanie pytań, zwłaszcza podczas wykładów i miedzy zajęciami. Byłoby nam bardzo przykro, gdybyście Państwo wyjechali bez uzyskania odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

SZKOLENIA WYJAZDOWE (weekendowe)
Ponieważ nie wszystkie zagadnienia mieszczą się tym szkoleniu, możecie Państwo, o ile zbierze się grupa chętnych osób, zaprosić nas na wybrany przez siebie warsztat. Każdy warsztat omawia inne zagadnienia.


WARSZTAT A (wyjazdowy) 400 zł od uczestnika
" Jak pracując z ciałem niepełnosprawnego dziecka można wpływać na jego rozwój? "

Prowadzący:
mgr Bogna Stępień-Błachowiak - rehabilitant mgr Aleksandra Skubel - rehabilitant

Nauczyciele pracujący z dziećmi niepełnosprawnymi fizycznie spotykają się w swojej pracy z problemami wynikającymi z różnorodnych dysfunkcji ruchowych swoich uczniów. Warsztat ten ma na celu nauczyć specjalistów optymalnego wykorzystywania możliwości ruchowych dzieci, prawidłowego ich pozycjonowania wyzwalającego aktywność dziecka oraz takiej pracy z ciałem dziecka (stymulacje zmysłów, masaże), która intensyfikuje jego rozwój. Chcemy pomóc tak tym nauczycielom, którzy pracują samodzielnie, bez stałej współpracy z rehabilitantem, jak i tym, którzy chcą, aby ta współpraca była bardziej owocna.WARSZTAT B (wyjazdowy) 400 zł od uczestnika
"Jak nauczyć porozumiewania się dzieci, które chciałyby mówić, ale nie mogą?

Prowadzący:
mgr Anna Kielin - pedagog specjalny, logopeda mgr Jacek Kielin - psycholog

Jeżeli pracujesz z dzieckiem które nie mówi, a chciałbyś się nauczyć alternatywnych metod komunikowania się np. takich jak:
. znak na słowo
. metoda kalendarzowa
. gesty
. symbole trójwymiarowe
. piktogramy
. metoda Bliss,a - (informacje wstępne)
to serdecznie zapraszamy. Przedstawimy zalety i wady każdej z metod, oraz sposoby wyboru najbardziej odpowiedniej metody dla konkretnych dzieci. Pokażemy także jak konstruować "Osobiste paszporty komunikacyjne" dla dzieci z trudnościami w komunikowaniu się.


WARSZTAT C (wyjazdowy)
"Jak pracować z rodzicami niepełnosprawnego dziecka" 400 zł od uczestnika
Prowadzący:
mgr Aleksandra Skubel - rehabilitant mgr Jacek Kielin - psycholog

Warsztat przeznaczony jest dla różnego rodzaju specjalistów pracujących z dziećmi specjalnej troski, (pedagogów, psychologów, logopedów, rehabilitantów itp.) którzy chcieliby nauczyć się "radzić sobie z rodzicami" w swojej pracy. Odpowiemy na wiele ważnych pytań np. co robić, jeżeli rodzic w ogóle nie interesuje się swoim dzieckiem lub gdy wymaga od nas rzeczy niemożliwych, albo nie pozwala na rehabilitację dziecka z lęku o jego zdrowie.
Po warsztacie uczestnik powinien czuć się kompetentny w postępowaniu z rodzicem w różnych sytuacjach.


WARSZTAT D
(wyjazdowy) - "Jak pracować niedyrektywnie z dziećmi niepełnosprawnymi" 400 zł od uczestnika
Prowadzący:
mgr Katarzyna Głowacka - pedagog specjalny, mgr Jacek Kielin - psycholog

Celem warsztatu jest opanowanie przez uczestników właściwych nawyków w niedyrektywnej pracy z dziećmi niepełnosprawnymi. W czasie szkolenia przeanalizujemy różnorodne sposoby reakcji nauczyciela na inicjatywy ucznia na różnych poziomach rozwojowych tak podczas zajęć indywidualnych jak i grupowych. Skuteczne i efektywne zajęcia niedyrektywne powinny wyzwolić w uczniach aktywność własną, rozwijać ich społecznie i emocjonalnie, oraz nauczyć ich posiadania i bronienia własnego zdania podczas dokonywania wyborów. Niedyrektywne zajęcia są podstawą do rozwijania u dzieci umiejętności komunikowania się, w tym także za pomocą alternatywnych metod komunikacji.


WARSZTAT E (wyjazdowy) 400 zł od uczestnika
"Jak konstruować program pracy i jak pokonywać trudności w terapii dzieci wielorako niepełnosprawnych"

Prowadzący:
mgr Bogna Stępień-Błachowiak - rehabilitant mgr Jacek Kielin - psycholog

Celem warsztatu jest przedstawienie merytorycznych kryteriów dobrze napisanego programu terapeutycznego i edukacyjnego w oparciu o wiedzę z psychologii rozwojowej. Omawiamy sposób tworzenia programu (diagnoza funkcjonalna, cele, zadania). Krok po kroku przedstawiamy proces przechodzenia od poprawnie przeprowadzonej diagnozy do programu pracy. Pokazujemy jakie zachowania dziecka na różnych poziomach rozwojowych mają dla rozwoju szczególne znaczenie.
Poświęcamy też uwagę sposobom radzenia sobie z trudnościami terapeutycznymi wynikającymi ze stereotypii, agresji, autoagresji, sensoryzmów i innych zachowań trudnych.
——————————————————————————————————————————


1. Na wszystkie szkolenia wydajemy zaświadczenia Studium Doskonalenia Kompetencji Nauczycielskich "MARKUS" wpisane 10.03.1999 r. do ewidencji Kuratorium Oświaty w Poznaniu pod nr 1/99. Podstawa prawna: rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 15 lutego 1999 r. w sprawie rodzajów, zasad tworzenia, przekształcania i likwidowania oraz zasad działania placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. Nr 14, poz. 133).

2. Na wszystkie szkolenia wystawiamy faktury VAT

3. Warsztaty A - F mogą być przeprowadzone w dowolnym uzgodnionym terminie w każdym miejscu w kraju - o ile znajdzie się chętny organizator. Warsztaty odbywają się zawsze od piątku do niedzieli w godzinach: piątek (16.00-20.00), sobota (9.00-19.00 z godziną przerwą na obiad), niedziela (9.00-14.00).

4. Warunkiem odbycia się warsztatu jest zebranie przez organizatora minimum 15 osób chętnych (maksimum - 25). Zgłoszenia szkoleń: do "Orzeszka", tel 61 822-51-51,


5. Noclegi w Poznaniu prosimy rezerwować sobie osobno. Proponujemy tanie noclegi
w
1. Pokoje u Małgosi
ul. Syrokomli 33, 60-681 Poznań
tel. 663 921 310
2. w Domu Studenckim DANUŚKA
ul. Piątkowska 94/3B
tel. 061 846-64-75

Jestem proszony o zamieszczanie planów szkoleń więc podaję:

16-18.11 GDYNIA - Jak pracować z rodzicami...
23-25.11 CHOJNICE - Jak nauczyć porozumiewania się...
07-09.12 CZĘSTOCHOWA - Jak pracować z rodzicami...
2008 r.
04-06.01 - KLUCZBORK - Jak pracując z ciałem dziecka...
11-13-01 - WROCŁAW - Jak konstruowac program...
18-20.01 SZCZYTNO - Jak nauczyć porozumiewania się...
20-24.02 WADOWICE - Jak nauczyc porozumiewania się...
29.02-2.03 NOWA SÓL - Jak pracując z ciałem dziecka...
7-9.03 PSZCZYNA - Jak nauczyć porozumiewania się...
28-30.03 TOMASZÓW LUBELSKI - Jak konstruowac program...
04-06.04 KOSZALIN - Jak nauczyć porozumiewania się ....
04-06.04 ZAWIERCIE - Jak pracując z ciałem dziecka...
11-13.04 BIAŁOGARD - Jak nauczyc porozumiewania się...
25-27 04 GOŚLICE k. PŁOCKA - Jak konstruować program...
9-11.05 KLUCZBORK - Jak konstruować program...
30.05-1.06 WROCŁAW - Jak konstruować program....
6-8.06 GDYNIA - Jak konstruować program...
13-15.06 GDAŃSK - Jak pracować z rodzicami....
14-16.09 MILICZ - Jak konstruować program...
19-21.09 CZERSK - Jak nauczyć porozumiewania się...
10-12.10 ZAMOŚĆ - jak pracować z rodzicami...
17-19.10 BIAŁYSTOK - Jak pracować z rodzicami...
24-26.10 SIERADZ - Jak pracując z ciałem dziecka...
7-9.11. MRĄGOWO - Jak konstruować program...
14-16.11 MILICZ - Jak pracować z rodzicami...
21-23.11 WROCŁAW - Jak pracując z ciałem dziecka...
5-7.12 WADOWICE - Jak konstruować program...
12-14.12 GDAŃSK - Jak konstruować program


Uwaga:
od 2009 roku cena szkoleń wyjazdowych wzrośnie do 300 zł od uczestnika.


2009 r.

09-11.01 - WARSZAWA - Jak pracując z ciałem niepełnosprawnego dziecka...
16-13-01 - PSZCZYNA - Jak pracując z ciałem niepełnosprawnego dziecka...
23-25.01 ŁÓDŹ- Jak nauczyć porozumiewania się...
30.01-01.02 KRAKÓW - Jak pracować z rodzicami...
13-15.02 KROŚCIENKO - Jak pracować z rodzicami...
27.02-1.03 DZIAŁOSZYN - Jak pracując z ciałem niepełnosprawnego dziecka...
06-08.03 KRAKÓW - Jak konstruować program...
13-15.03 GŁOGÓW - Jak konstruować program...
20-22.03 BIELSKO-BIAŁA - Jak pracować z rodzicami...
27-29.03 KRAKÓW - Jak pracując z ciałem niepełnosprawnego dziecka...
27-29.03 PIŁA - Jak nauczyc porozumiewania się...
03-05.04 ŁÓDŹ - Jak konstruować program...
17-19.04 DAMNICA k. SŁUPSKA - Jak pracując z ciałem niepełnosprawnego dziecka...
24-26.04 KOSZALIN - Jak konstruować program...
08-10.05 SIERADZ - Jak nauczyć porozumiewania się dzieci....
29-31.05 MILICZ - Jak pracując z ciałem niepełnosprawnego dziecka...
04-05.06 OPOLE - Jak konstruować program...
24-25.08 STARKOWA HUTA - Jak pracując z ciałem niepełnosprawnego dziecka...
18-20.09 WARTA - Jak pracując z ciałem niepełnosprawnego dziecka...
18-20.09 STAROGARD GD. - Jak nauczyć porozumiewania się dzieci...
25-27.09 WARSZAWA - Jak konstruować program...
02-04.10 KOWALIKI k. TYCHOWA - Jak pracując z ciałem niepełnosprawnego dziecka...
16-18.10 LUBLIN - Jak konstruować program...
23-25.10 SIERADZ - Jak nauczyć porozumiewania się dzieci...
06-08.11 ŁÓDŹ - Jak pracując z ciałem niepełnosprawnego dziecka...
13-15.11 WADOWICE - Jak konstruować program...
20-22.11 LUBLIN - Jak pracowac z rodzicami....
27-29.11 DZIAŁOSZYN - Jak konstruowac program...
04-06.12 ZAWIERCIE - Jak konstruować program...


2010 r.

08-10.01 STARKOWA HUTA - Jak nauczyć porozumiewania się dzieci...
16-18.01 WARSZAWA - Jak konstruować program...
29-31.01 WARNINO k. KOSZALINA - Jak konstruowac program...
05-07.02 USTROŃ - Jak nauczyć porozumiewania się dzieci...
12-14.02 NOWY SĄCZ - Jak pracowac z rodzicami...
26-28.02 TRZEBNICA - Jak konstruować program....
05-07.03 MRĄGOWO - Jak nauczyć porozumiewania się...
12-14.03 KONIN - Jak pracować z rodzicami...
19-21.03 GDAŃSK - Jak nauczyć porozumiewania się...
26-28.03 WARSZAWA - Jak pracować z rodzicami...
9-11.04 WARSZAWA - Jak pracować z rodzicami...
16-18.04 OLSZTYN - Jak konstruowac program...
07-09.05 WROCŁAW - Jak konstruować program...
14-16.05 KOSZALIN - Jak pracować z rodzicami...
21-23.05 JEZIERNIK k. JANTARU - Jak konstruować program...
27-28.08 USTROŃ - Jak pracując z ciałem...
10-11.09 KOSZALIN - Jak konstruować program...
24-26.09 ŚWINOUJŚCIE - Jak konstruować program...
24-26.09 JEZIERNIK - Jak wykorzystywać diagnozę i terapię neuropsychologiczną...
15-17.10 WARSZAWA - Jak konstruować program...
22-24.10 WROCŁAW - Jak pracować z rodzicami...
05-07.11 CZĘSTOCHOWA -Jak pracując z ciałem niepełnosprawnego dziecka...
19-21.11 DZIAŁDOWO - Jak konstruować program...
26-28.11 STARGARD SZCZECIŃSKI - Jak pracować z rodzicami...
03-05.12 DZIAŁOSZYN - Jak pracować z rodzicami....
10-12.12 TRZEBNICA - Jak nauczyć porozumiewania się dzieci ...
2011 r.
Uwaga:
od 2011 roku cena szkoleń wyjazdowych wzrośnie do 400 zł od uczestnika.

07-09.01. ŁASK - Jak nauczyć porozumiewania się dzieci...
21-23.01 KRAKÓW - Jak pracować z rodzicami...
28-30.01 JEZIERNIK - Jak konstruować program pracy...
18-20.02 TCZEW - Jak pracować z rodzicami....
25-27.02 JEZIERNIK - Jak pracując z ciałem niepełnosprawnego dziecka...
11-13.03 KOSZALIN - Jak pracując z ciałem niepełnosprawnego dziecka...
18-20.03 JEZIERNIK - Jak nauczyć porozumiewania się....
25-27.03 STARKOWA HUTA - Jak pracować niedyrektywnie...
08-10.04 JEZIERNIK - Jak pracować z rodzicami...
06-08.05 ŁÓDŹ - Jak konstruować program pracy...
20-22.05 JEZIERNIK - Jak pracować niedyrektywnie...
12-10.06 GŁOGÓW - Jak pracować niedyrektywnie...
17-19.06 WROCŁAW - Jak nauczyć porozumiewania się...
02-04.09 STARGARD SZCZECIŃSKI - Jak konstruowac program...
23-25.09 NOWIELIN - Jak konstruować program...
30.09-01.10 POZNAŃ - Integracja odruchów wg. Sally Goddard...
07-09.10 WARSZAWA - Jak pracując z ciałem niepełnosprawnego dziecka...
07-09.10 CHOSZCZNO - Jak nauczyć porozumiewania się...
04-06.11 KRAKÓW - Jak pracować z rodzicami...
18-20.11 KUPIENIN - Jak konstruować program...
25-27.11 CZĘSTOCHOWA - Jak pracować niedyrektywnie...
02-04.12 USTROŃ - Jak pracować niedyrektywnie...
16-18.12 ŚWIDNIK - Jak pracując z ciałem niepełnosprawnego dziecka...
16-18.12 WIERZBICE WROCŁ. - Jak nauczyć porozumiewania się...

2012 r.

06-08.01 WROCŁAW - Jak konstruować program pracy...
14-14.01 GDAŃSK - wg. Sally Goddard
20-22.01 MICHALINÓW - Jak pracować niedyrektywnie...
21-22.01 ŁÓDŹ - wg. Sally Goddard...
27-29.01 STALOWA WOLA - Jak pracować z rodzicami...
03-05.02 LUBLIN - Jak pracować niedyrektywnie...
10-12.02 LESZNO - Jak nauczyć porozumiewania się...
24-26.02 ŁĘCZNA - Jak nauczyć porozumiewania się...
09-11.03 USTROŃ - Jak pracować z rodzicami...
16-18.03 MRĄGOWO - Jak pracować niedyrektywnie...
23-25.03 PRZEMYSL - Jak pracować z rodzicami...
30.03-01.04 NOWA SÓL - Jak pracować z rodzicami...
20-22.04 KRAKÓW - Jak pracować z rodzicami...
13-15.05 RZESZÓW - Jak pracować niedyrektywnie...
25-27.05 ŁÓDŻ - Jak pracować niedyrektywnie...
08-10.06 WROCŁAW - Jak konstruować program...
15-17.06 PLESZEW - Jak konstruować program...
07-09.09 ŁĘCZNA - Jak konstruować program...
14-16.09. TORUŃ - Jak pracować z rodzicami...
21-22.09 ZABRZE - Jak pracować niedyrektywnie...
05-07.10 SIEMIATYCZE - Jak pracować niedyrektywnie...
12-14.10 JEZIERNIK - Jak pracując z ciałem...
19-21.10 ZABRZE - Jak pracować niedyrektywnie...
09-11.11 KOSZALIN - Jak nauczyć porozumiewania się...
17-18.11 JEZIERNIK - wg. Sally Goddard...
16-18.11 LESZNO - Jak pracować niedyrektywnie...
23-25.11 GUBIN - Jak konstruować program...
30.11-2.12 LUBLIN - Jak pracować niedyrektywnie...
07-09.12 JEZIERNIK - Jak konstruować program...

2013 r.

04-06.01 GRÓJEC - Jak nauczyć porozumiewania się...
11-13.01 GDAŃSK - Jak pracowac z rodzicami...
01-03.02 PLESZEW - Jak pracować z rodzicami...
08-10.02 GRÓJEC - Jak pracując z ciałem...
15-17.02 WROCŁAW - wg. Sally Goddard...
15-17.02 SIKORZYNO - Jak pracować niedyrektywnie...
22-24.02 WARSZAWA - Jak pracować z rodzicami...
01-03.03 ŁÓDŹ - Jak konstruować program...
08-10.03 JEZIERNIK - Jak nauczyć porozumiewania się...
15-17.03 GŁOGÓW - Jak pracując z ciałem...
15-17.03 KUPIENIN - Jak pracować niedyrektywnie...
22-23.03 PIŁA - wg. Sally Goddard...
05-07.04 LUDWIKOWICE KŁODZKIE - Jak konstruować program...
12-14.04 GORZÓW WLKP. - Jak pracując z ciałem...
12-14.04 JEZIERNIK - Jak pracować niedyrektywnie...
19-21.04 ZDUŃSKA WOLA - Jak nauczyć porozumiewania się dzieci...
10-12.05 MRĄGOWO - Jak pracując z ciałem...
17-19.05 JEZIERNIK - Jak pracować z rodzicami...
14-16.06 RUMIA - Jak pracować niedyrektywnie...
06-08.09 SIKORZYNO - Jak konstruować program...
13-15.09 BRZEZIE k. GOSTYNIA - Jak nauczyć porozumiewania się dzieci...
27-29.09 KROSNO - Jak pracować z rodzicami...
11-13.10 SIKORZYNO - Jak pracować z rodzicami...
04-06.10 NOWA SÓL - Jak pracować niedyrektywnie...
18-20.10 KOŁO - Jak nauczyć porozumiewania się...
25-27.10 KONIN - Jak pracując z ciałem..
08-10.11. GDAŃSK - Jak nauczyć porozumiewania się...
15-17.11 MROWLA - Jak pracować z rodzicami...
22-24.11 RUDOŁTOWICE - Jak konstruować program...
29.11-01.12 CZĘSTOCHOWA - Jak pracować z rodzicami...
06-08.12. GDAŃSK - Jak pracować z rodzicami...


2014 r.

10-12.01 CZĘSTOCHOWA - Jak nauczyc porozumiewania się...
17-19.01 KONIN - Jak konstruować program...
24-26.01 WRZEŚNIA - Jak konstruować program...
21-23.02 WRZEŚNIA - Jak pracując z ciałem...
21-23.02 RYDZYNA - Jak nauczyć porozumiewania się...
14-16.03 ŁÓDŹ - Jak pracować z rodzicami...
28-30.03 WRZEŚNIA - Jak pracować niedyrektywnie...
09-11.05. WRZEŚNIA - Jak nauczyć porozumiewania się...
13-15.06. WRZEŚNIA - Jak pracować z rodzicami...


Dalszy terminarz szkoleń podaję na stronie:
http://orzeszek.home.pl/autoinstalator/wordpress/?page_id=389[/b]
_________________
Pozdrawiam

JACOL


Ostatnio zmieniony przez JACOL dnia Wto Paź 08, 2013 10:22 am, w całości zmieniany 132 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JACOLDołączył: 27 Lip 2004
Posty: 900
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Lut 29, 2008 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Exclamation
_________________
Pozdrawiam

JACOL


Ostatnio zmieniony przez JACOL dnia Pon Wrz 21, 2009 1:45 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
swiatdziecka5Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 4

PostWysłany: Pią Kwi 18, 2008 7:05 pm    Temat postu: szkolenie Odpowiedz z cytatem

Czy sa jeszcze wolne miejsca na jakieś szkolenia w Gdańsku lub w Gdyni na 2008?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JACOLDołączył: 27 Lip 2004
Posty: 900
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Kwi 29, 2008 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Informację przesłałem na priva Very Happy
_________________
Pozdrawiam

JACOL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JACOLDołączył: 27 Lip 2004
Posty: 900
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Wrz 08, 2008 7:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cool
_________________
Pozdrawiam

JACOL


Ostatnio zmieniony przez JACOL dnia Pon Wrz 21, 2009 1:43 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JACOLDołączył: 27 Lip 2004
Posty: 900
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Wrz 08, 2008 8:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idea
_________________
Pozdrawiam

JACOL


Ostatnio zmieniony przez JACOL dnia Pon Wrz 21, 2009 1:43 pm, w całości zmieniany 29 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
_Sokrates_Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 1
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sro Wrz 24, 2008 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prosze o kontakt z organizatorami szkolenia w Bialymstoku 17-19 pazdziernika. Z gory dziekuje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JACOLDołączył: 27 Lip 2004
Posty: 900
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Wrz 25, 2008 8:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Informację przesłałem na priva Exclamation
_________________
Pozdrawiam

JACOL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JACOLDołączył: 27 Lip 2004
Posty: 900
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Wrz 25, 2008 8:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Confused
_________________
Pozdrawiam

JACOL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
MarzenaDołączył: 13 Paź 2008
Posty: 1
Skąd: Lębork

PostWysłany: Pon Paź 13, 2008 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, interesują mnie szkolenia prowadzenia zajęć rewalidacyjno-wychowawczych z dziećmi upośledzonymi umysłowo lub też wzbogacające taką pracę (artystyczne,muzyczne itp.)Jestem z okolicy Gdyni, Gdańska (dokładnie Lębork). Jakie są najbliższe warsztaty w tej okolicy lub też w innych miastach Polski w tym kierunku,dziekuje:)))
_________________
Marzena
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JACOLDołączył: 27 Lip 2004
Posty: 900
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Paź 14, 2008 8:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyskie szkolenia patrz: trzy posty wyżej Very Happy > Można sobie wybrać i zgłosić się do organizatora. Dane organizatora - mogę przesłać privem - musisz się tylko na coś zdecydować. Rolling Eyes
Szkolenie - Prowadzenie zajęć rewalidacyjno-wychowawczych z dziećmi uposledzonymi umysłowo w stopniu głębokim" odbywaja się w Orzeszku przez cały rok od środy do piątku jesli tylko zbierze się grupa. Zapisy telefoniczne 061 822 51 51
_________________
Pozdrawiam

JACOL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
corin20Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 1

PostWysłany: Pią Sty 02, 2009 9:21 pm    Temat postu: zapytanie o szkolenia Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie! Mogę prośić o przesłanie szczegółowych danych na temat szkoleń w Krakowie tj. Jak pracować z rodzicami dziecka niepełnopsrawnego oraz Jak konstruować programy. Pozdarawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JACOLDołączył: 27 Lip 2004
Posty: 900
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Sty 05, 2009 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!
Szczegółowe dane wysłałem na priva...
_________________
Pozdrawiam

JACOL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JACOLDołączył: 27 Lip 2004
Posty: 900
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro Sty 28, 2009 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Embarassed pomyliłem się.
_________________
Pozdrawiam

JACOL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
justyraDołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro Lut 18, 2009 2:10 pm    Temat postu: szkolenie Odpowiedz z cytatem

Jacu, czy mozesz mi podac namiary na organizatorów szkolenia Jak pracowac z rodzicami... w Bielsku?
Pozdrawiam Smile
Justyna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wielkopolski Portal Informacyjny Osób Niepełnosprawnych :: Forum Strona Główna -> Szkolenia i konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group