Przejdź do treści

Szkolenie dla psychoterapeutów

Logo Zaawansowanej Szkoły Współczesnej Psychoterapii Psychodynamicznej - ZSWPP

Dobiega końca rekrutacja obejmująca trzecią edycję (2020-2022) nowatorskiego szkolenia dla psychoterapeutów. Zostały ostatnie wolne miejsca.

 

Zaawansowana Szkoła Współczesnej Psychoterapii Psychodynamicznej (ZSWPP), to dwuletnie szkolenie doskonalące, które obejmuje 370 godzin zegarowych, w tym 100 godzin superwizji z certyfikowanymi superwizorami Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Główny cel szkolenia to zapewnienie uczestnikom aktualizacji wiedzy i praktyki psychoterapeutycznej zgodnie z najnowszą wiedzą i standardami obowiązującymi dzisiaj na świecie – napisali organizatorzy na stronie www.zswpp.pl

Zajęcia prowadzone są przez cenionych i doświadczonych pracowników klinik w kameralnej grupie, sprzyjającej procesowi uczenia się i dyskusji.

ZSWPP może być traktowane jako część szkolenia uprawniającego do ubiegania się o certyfikat psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego – brzmi opis szkolenia.

Zajęcia odbywają się na przemian w Poznaniu i Warszawie.

Niezależnie od sytuacji epidemiologicznej, program szkoły realizowany będzie normalnie (w trybie stacjonarnym lub zdalnym) – wpływ na to będą miały aktualnie obowiązujące obostrzenia.

Inauguracja szkolenia 2020-2022 odbędzie się pod koniec sierpnia pod Warszawą.

Dalsze szkolenie będzie się odbywało w Poznaniu i Warszawie, w formie comiesięcznych zjazdów. Zajęcia będą miały miejsce w weekendy (soboty i niedziele). Łącznie planowane jest 370 godzin zajęć, w tym dwa zjazdy po 35 h i 20 zjazdów po 15 h.

Zainteresowani proszeni są o przesyłanie aplikacji na adres lps@lps.pl lub biuro@humani.pl.
 

Więcej informacji: www.zswpp.pl.

Telefon do kontaktu: 501 201 490

Redakcja realizuje zadanie Portal PION.PL – działalność na rzecz dostępności informacji dla osób z niepełnosprawnościami i rozwoju redakcji, finansowane ze środków otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030, Priorytet 3. Rozwój instytucjonalny lokalnych organizacji strażniczych i mediów obywatelskich. Edycja 2020.