Przejdź do treści

Będzie drugi sezon „Down the road”. TTV poszukuje bohaterów do programu

Na zdjęciu trzech bohaterów programu „Down the road” - Michał, Grzegorz oraz Krzysztof wraz z dziennikarzem - Przemkiem Kossakowskim

Stacja TTV zdecydowała się wyemitować drugi sezon programu „Down the road. Zespół w trasie”.

„Chyba każdy, kto obejrzał chociaż jeden odcinek „Down the road” zgodzi się ze mną, że to coś więcej niż tylko kolejny telewizyjny program.

Ola, Agnieszka, Dominika, Michał, Grzegorz i Krzysztof pokazali nam nasz własny świat w zupełnie nowy sposób. Myślę, że wiele się od nich nauczyliśmy, ale to nie znaczy, że wiemy już wszystko. Dlatego jestem bardzo szczęśliwy, że mogę ogłosić, iż telewizja TTV zdecydowała się kontynuować „Zespół w trasie” – poinformował Przemek Kossakowski na swoim oficjalnym profilu w mediach społecznościowych.

Realizacja programu będzie możliwa dopiero po upływie kwarantanny, kiedy stanie się to zupełnie bezpieczne, jednak telewizja już teraz poszukuje bohaterów do programu.

Zainteresowani proszeni są o wypełnienie specjalnego formularza dostępnego tutaj.

 

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

Logo Narodowego Instytutu WolnościLogo Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich