Przejdź do treści

Podziel się piosenką

Zaślepka teledysku „Mimo Wszystko”

Kto z nas nie zna Anny Dymnej i jej Fundacji Mimo Wszystko. Kto choć raz nie oglądał Festiwalu „Zaczarowanej piosenki”.

W dobie pandemii i rozprzestrzeniającego się kornoawirusa pomysł Anny Dymnej i Fundacji Mimo Wszystko, aby wydać teledysk z piosenką „Mimo Wszystko” jest strzałem w dziesiątkę.

Kiedy przeczytałam, a potem usłyszałam, słowa piosenki autorstwa Wojciecha Młynarskiego: „…Gdy w tłumie ludzką twarz zobaczysz, którą cierpieniem los naznaczył, pomachaj ręką, bądź sercem blisko, mimo wszystko pomachaj ręką, bądź sercem blisko, mimo wszystko…” poczułam dreszcze. Rozumiem już, czemu pomysłodawcy i twórcy teledysku apelują: „Słuchaj, śpiewaj, dziel się naszą piosenką bez końca”.

Ten pełen dobrej energii utwór ze słowami Wojciecha Młynarskiego i muzyką Mateusza Pospieszalskiego wykonują gwiazdy polskiej piosenki m.in.: Kayah, Anna Wyszkoni, Małgorzata Ostrowska, Barbara Pospieszalska, Piotr Cugowski, Michał Szpak, Mieczysław Szcześniak, Adam Nowak i Mateusz Pospieszalski, wraz z laureatami Festiwalu Zaczarowanej Piosenki.

Dzięki zaangażowaniu i wsparciu firmy Kayax utwór można znaleźć na 46 platformach streamingowych, m.in.: Spotify, Tidal i Apple Music. Wszyscy artyści zaangażowali się w projekt charytatywnie. Dochód z odtwarzania utworu zostanie przekazany podopiecznym Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”.

Pisząca te słowa i portal www.pion.pl. obiema rękami podpisuje się pod teledyskiem Fundacji Mimo Wszystko i całym sercem zachęcamy do dzielenia się dobrą energią tej zaczarowanej piosenki.

Teledysk dostępny tutaj.