Przejdź do treści

Jak ogarnąć całość finansów mojej organizacji?

W środę, dnia 20 marca 2024 roku w godzinach od 10:00 do 12:00 na platformie Clickmeeting odbędzie się szkolenie zatytułowane „Jak ogarnąć całość finansów mojej organizacji?”.

Wydarzenie jest adresowane do osób prowadzących organizację trzeciego sektora, które szukają sposobu na lepsze zarządzanie finansami. Omawiane szkolenie adresowane jest do osób zarządzających organizacjami pozarządowymi, które zadają sobie następujące pytania:

  • Ile prowadzona przeze mnie NGO właściwie ma jeszcze środków własnych na koncie?
  • Jak poradzić sobie z niezliczonymi formularzami Excela zawierającymi dane finansowe?
  • Jak spędzać nad rozliczeniami mniej czasu?

Organizatorzy, w trakcie spotkania podzielą z przedstawicielami organizacji pozarządowych się swoimi sprawdzonymi metodami na efektywne zarządzanie całością spraw finansowych NGO-sów. Podczas warsztatów odbędzie się rozmowa dotycząca tego:

  • Jakie elementy składają się na zarządzanie finansowe w organizacji pozarządowej?
  • W jaki sposób efektywnie złapać ogląd całości spraw finansowych danej NGO?
  • Jak pewnie orienotwać się ile środków danej organizacji społecznej zostało do dyspozycji  na koncie?

Warsztaty prowadzić będą ekspertki i trenerki – Natalia Kata-Gawlik  i Magdalena Szeniawska. Osoby te posiadają wieloletnie doświadczenie w realizowaniu projektów w organizacjach trzeciego sektora, w biznesie oraz instytucjach publicznych. Prelegentki od lat prowadzą cenione warsztaty dotyczące rozliczeń projektów dla organizacji pozarządowych z całego kraju. Osoby organizujące omawiane szkolenie  prowadzą konsultacje dla organizacji społecznych oraz tworzą i ulepszają Aplikację 2do2. Apka ta to narzędzie służące kompleksowemu prowadzeniu i rozliczaniu projektów w NGO-sach.

Uwaga! Na szkolenie obowiązują zapisy: https://tiny.pl/dm86m.

Osoby, które chciałyby zadać organizatorom pytanie dotyczące szkolenia proszone są o kontakt:

Szkolenie prowadzone jest przez Stowarzyszenie Mierz Wysoko i stanowi część projektu „3 sektor Mierzy Wysoko!”. Program ten sfinansowano ze środków pozyskanych przez Stowarzyszenie z Narodowego Instytutu Wolności w ramach Rządowego Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030. Komitet do spraw Pożytku Publicznego.

Dodaj komentarz