Przejdź do treści

Medal z Tokio wystawiony na licytację

Natalia Partyka, medalistka tegorocznych Igrzysk Paraolimpijskich w Tokio przekazała swój złoty medal na licytację!

Pieniądze uzyskane ze sprzedaży medalu trafią na Fundusz Stypendialny dla młodych i utalentowanych sportowców mających utrudniony start w karierze. Fundusz został powołany do życia z inicjatywy Natalii Partyki, która na temat przekazania medalu na licytację powiedziała mediom: „Złoty medal dostarczył mi dużo radości, dumy i satysfakcji. Myślę, że moim kibicom również. Chciałabym, aby oprócz wielu wspaniałych emocji, które towarzyszyły mi w drodze po złoto, ten medal przyczynił się do czegoś dobrego i pozytywnego. Poszukuję sponsorów, którzy zechcieliby wesprzeć mój Fundusz Stypendialny, zanim ich znajdę wystawiam mój medal na licytację. Pieniądze z licytacji chciałabym przeznaczyć na pomoc w rozwoju kariery młodych sportowców, którzy z pewnością będą nam dostarczać wielu wspaniałych sportowych emocji.

Operatorem Funduszu Natalii Partyki jest Fundacja Dobra Sieć.

Licytacja prowadzona jest tutaj.

Kwota wywoławcza sto tysięcy złotych.

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030.
Logo Narodowego Instytutu Wolności

Dodaj komentarz