Przejdź do treści

„Down the Road” – trzecia edycja programu już wkrótce

Dobra wiadomość dla fanów „Down the Road”! Stacja TTV zdecydowała się wyemitować trzeci sezon programu.

– Trzecia odsłona „Down the Road” powinna moim zdaniem ostatecznie dowieść, że ludzie z zespołem Downa to społeczność złożona z osób o niezwykłym potencjale, które potrzebując pomocy, sami są w stanie dać wiele w zamian. Tworząc drugi sezon zależało nam, aby pokazać, że sukces części pierwszej nie był przypadkiem, że wartościowych ludzi z zespołem Downa jest o wiele więcej i że potrzebują nie tylko zauważenia, ale też pomocy na wielu płaszczyznach. Myślę tutaj o aktywizacji społecznej, zawodowej, ale też zwyczajnego, codziennego, ludzkiego wsparcia. Teraz, chciałbym, aby ta świadomość została ugruntowana. Ludzie z zespołem Downa i ich rodziny to wielka społeczność, która cały czas żyje zepchnięta na margines naszej rzeczywistości. Chciałbym, aby to zaczęło się zmieniać” – komentuje Przemek Kossakowski dla Dzień Dobry TVN.

Pierwszy odcinek nowej serii będzie można oglądać w serwisie Player.pl już pod koniec roku.

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030.

Logo Narodowego Instytutu Wolności

Dodaj komentarz