Taternisko 2018 - Supermoce!

marcinl, 9 styczeń, 2018 - 10:49
red.

W dniach od 17 do 25 lutego 2018 r. Fundacja Fiona zaprasza na wydarzenie o nazwie „Taternisko 2018 - Supermoce!”.

 

Wydarzenie to adresowane jest do rodzin młodzieży i dorosłych ze spektrum autyzmu, dla których grupowa aktywność może okazać się atrakcyjną formą spędzania wolnego czasu. Na „Taternisko” fundacja zapraszamy pary złożone z uczestnika i rodzica lub opiekunem. Grupa biorąca udział w obozie to uczestnicy, ich opiekunowie oraz wolontariusze - ludzie zróżnicowani pod względem wieku i poziomu sprawności. Obóz odbędzie się w miejscowości Biały Dunajec - miejscu sprawdzonym i przyjaznym. Cały pensjonat będzie do dyspozycji uczestników. Wszystkie pokoje mają łazienki, zakwaterowanie możliwe jest również w 4 osobowych pokojach (po dwie pary). W programie wydarzenia przewidziano: wycieczkę w Tatry i na Kasprowy Wierch, zabawy na śniegu, rozbudowany blok zajęć aktywizująco-integracyjnych oraz warsztaty dla rodziców i opiekunów o nazwie: „Od potencjału do pracy”.

 

Koszt udziału w obozie to kwota wysokości ok. 2 200 zł za parę (uczestnik + opiekun).  Ostateczna kwota zostanie podana po zakończeniu procesu rekrutacji, ponieważ zależy ona od liczby uczestników.

 

W ramach opłaty Organizator zapewnia: zakwaterowanie, wyżywienie, transport w trakcie obozu, materiały na zajęcia aktywizująco-integracyjne, opiekę kadry i wolontariuszy, wejścia do TPN, opiekę przewodnika, wyjście na basen Aqua Park - Zakopane, wjazd na Kasprowy Wierch, atrakcje - niespodzianki... (koszt nie obejmuje: ubezpieczenia uczestników od następstw nieszczęśliwych wypadków, dojazdu, uczestnictwa osób towarzyszących)

 

Termin przyjmowania zgłoszeń mija 14 stycznia 2018 roku.

 

Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą adresu poczty elektronicznej: kontakt@fundacja-fiona.org.pl. Organizator prosi by w tytule maila wpisywać: Tatersniko. Na wszelkie pytania związane z wydarzeniem Organizator odpowie za pomocą numeru telefonu: 697 717 291.

 

Osoby, które wyrażą chęć udziału w obozie za pomocą poczty e-mail otrzymają kartę kwalifikacyjną i deklarację zgłoszeniową. Wszyscy ludzie, którzy odpowiedzą na zaproszenie Fundacji Fiona zostaną niezwłocznie powiadomieni o realizacji projektu, warunkach umowy i ostatecznym koszcie udziału.

 

Więcej informacji i ważny komunikat Organizatora tutaj.

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz