Targi Viva Seniorzy

marcinl, 9 maj, 2017 - 09:55
red.

12 i 13 maja 2017 r. w Poznaniu odbędzie się 8. edycja targów Viva Seniorzy.

 

Jest to wieloaspektowa impreza. Targi Viva Seniorzy! to bogaty program kulturalny, różnorodność proponowanych aktywności sportowych i rekreacyjnych, warsztatów edukacyjnych i wystawa, która zachęca Seniorów do powrotu na targi każdej kolejnej wiosny.

 

W tym roku tematem wiodącym wystawy społecznej, będzie niezwykle różnorodna opowieść o wolontariacie. Organizatorzy zachęcają wszystkie chętne osoby do podzielenia się własnymi działaniami wolontariackimi. Zapraszają również do generowania pomysłów na to, jak włączyć w działania organizacji pozarządowych i miejskich seniorów i seniorki. Instytucje organizujące targi zapraszają do refleksji nad wolontariatem seniorów i seniorek z wiarą, że wspólne z seniorami działania na rzecz wartości, którymi kierują się organizacje pozarządowe i inne instytucje, dadzą korzyści i dobre doświadczenia każdej ze stron.

 

Znany jest już program kulturalny towarzyszący tegorocznej edycji targów Viva Seniorzy.

 

W tym roku odbędą się następujące przedstawienia:

 

- „Zakonnica w przebraniu" - fragmenty musicalu Teatru Muzycznego w Poznaniu

- spektakl muzyczny „Bodo...tanga" z udziałem Oksany Hamerskiej i Radosława Elisa oraz zespołu w składzie: Jan Zeyland, Michał Gajda, Krzysztof Samela, Mirosław Kamiński

- wiersze Jeremiego Przybory czytać będzie Teresa Lipowska, aktorka serialu „M jak Miłość"

- koncert Ewy Bem

 

Bilety na targi Viva Seniorzy! w cenie 10 zł (jeden dzień) i 14 zł (dwa dni) są do nabycia w kasach biletowych MTP w dniu imprezy lub w przedsprzedaży na www.tixer.pl lub www.ticketpro.pl.

 

Informacji o targach udziela Magdalena Krysińska-Sowa pod adresem poczty elektronicznej: magdalena.krysinska-sowa@centrumis.pl lub pod numerem telefonu:  61 847 21 11.

 

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz