Półkolonie zimowe „Śladami bohaterów"

marcinl, 11 grudzień, 2018 - 10:55
red.

Fundacja im. Macieja Frankiewicza zaprasza dzieci w wieku od 8 do 12 lat na półkolonie zimowe „Śladami bohaterów”.

 

Półkolonie to świetna zabawa połączona z dużą dawką wartościowych warsztatów (artystycznych, patriotycznych, historycznych), poznawania Poznania oraz wycieczek do atrakcyjnych i ważnych miejsc. Nie powinno też zabraknąć też gier oraz zabaw ruchowych. Każdy z dwóch proponowanych turnusów zakończy całodzienny wyjazd do Stajni Rotmistrz w Bolesławcu (koło Mosiny), gdzie najmłodsi przy ognisku spotkają się z Ułanem i zapoznają się z końmi.

 

Organizatorzy zapraszają na dwa turnusy półkolonii:

 

Turnus I 14.01 - 18.01.2019

Turnus II 21.01 - 25.01.2019

 

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 17:00. Kolonie odbywają się w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym przy ulicy Bydgoskiej 4A (przy Rondzie Śródka). Wycieczki tematyczne będą się odbywać na terenie Poznania.

 

Cena to 389 zł za dziecko (przy zapisach rodzeństwa 20% rabatu na zapis drugiego dziecka).

 

Półkolonie Fundacji im. Macieja Frankiewicza organizowane są według zaleceń Ministerstwa Edukacji Narodowej i rejestrowane w Wielkopolskim Kuratorium Oświaty.

 

Zgłoszenia odbywają się poprzez formularz dostępny tutaj. Zgłaszać chęć udziału można również za pomocą adresu poczty elektronicznej: polkoloniefundacjafrankiewicza@gmail.com i telefonicznie pod numer:  604 622 134.

 

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz