Obroń nasze wakacje

marcinl, 12 czerwiec, 2018 - 08:56
red.

Czerwiec to miesiąc, w którym studenci przystępują do obron prac magisterskich i licencjackich.

 

Jest to czas nauki, stresu, radości z wykonanego zadania i smutku po rozstaniu z uczelnią. Jest to też okres, w którym pomiędzy nauką do obrony a planowaniem wczasów studenci zastanawiają się: Czy ich promotor lubi kwiaty? Czy dać członkom komisji prezenty?

 

W tym natłoku pytań bez odpowiedzi, Stowarzyszenie Na Tak złożyło osobom odpowiedzialnym ze promowanie prac dyplomowych propozycję, aby zamiast kwiatów, zechcieli przyjąć od studentów pewien gest dobroczynności wobec innych.

 

Akcja „Obroń nasze wakacje” polega na tym, że zakup kwiatów/prezentów dla komisji egzaminacyjnych studenci zamieniają na wsparcie finansowe Stowarzyszenia Na Tak, w formie darowizny. Stowarzyszenie przeznaczy ją na wakacyjne turnusy rehabilitacyjne dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Pracownicy Stowarzyszenia po zaobserwowaniu takiej wpłaty, ofiarują Darczyńcom drobny upominek - symbol tego wsparcia, w postaci: voucherów do Dobrej Kawiarni, mydeł z Takiej Mydlarni albo ceramicznych rękodzieł wykonanych przez uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej.

 

Jeśli decydujecie się wziąć udział w akcjiwystarczy, że:

 

Wpłacicie darowiznę na konto Stowarzyszenia tytułem: obroń nasze wakacje

Prześlecie mailowo potwierdzenie przelewu na adres: m.wisniewska@natak.pl

Przyjdziecie odebrać upominek w ustalone miejsce

 

Więcej informacji i numer konta można znaleźć tutaj.

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz