Największa mozaika z pluszowych poduszek

marcinl, 28 styczeń, 2019 - 10:34
red.

2 lutego 2019 r. w godz. 11:00 - 13:00 Fundacja Laboratorium Marzeń zaprasza na wydarzenie zatytułowane „Bijemy Rekord Polski. Największa mozaika z pluszowych poduszek".

 

Odbędzie się ono w IV Liceum Ogólnokształcącym im. Komisji Edukacji Narodowej w Poznaniu przy ulicy Swojskiej 6 w Poznaniu. Mozaika, która powstanie niezależnie od tego czy uda się pobić rekord Polski czy nie będzie wyjątkowa. Organizatorzy wraz z uczestnikami stworzą serce o wielkości 16 metrów kwadratowych złożone z małych serduszek - poduszek w 3 różnych rozmiarach i brawach:

 

- pomarańczowym, który ładuje pozytywną energią i jest kolorem naszej fundacji

- żółtym - kolorze słońca

- turkusowym - kolorze nieba

 

Kolory te wybrano nieprzypadkowo - są to symbole tego by, podążać za swoimi marzeniami oraz wierzyć, że nie ma rzeczy niemożliwych. Barwy te to również różne odcienie niepełnosprawności a dobro składa się z małych rzeczy, drobnych uczynków i gestów, które symbolizują małe serduszka.

 

Organizatorzy zapewniają poduszki oraz wszystkie niezbędne materiały do pobicia rekordu. Zapraszają oni wszystkich chętnych, którzy chcą mieć swój udział w tym niezwykłym wydarzeniu.

 

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz