Miss Wheelchair World - głosowanie na Miss Popularności

marcinl, 13 wrzesień, 2017 - 10:00
red.

Już za kilka tygodni do stolicy naszego kraju przyjadą najpiękniejsze kobiety z całego świata poruszające się na wózkach inwalidzkich.

 

Będą one po raz pierwszy w dziejach walczyć o tytuł i koronę Miss Wheelchair World. Organizatorzy konkursu zachęcają do głosowania na Miss Popularności oraz udziału w uroczystej gali finałowej.

 

Wybór tej najpiękniejszej dokonany zostanie podczas uroczystej gali finałowej. Odbędzie się on dnia 7 października 2017 r. w warszawskiej Arenie Ursynów - obiekcieprzystosowanym do potrzeb osób poruszających się na wózkach. Dzięki zastosowaniu audiodeskrypcji, tłumaczenia na język migowy oraz pętli indukcyjnej, wydarzenie będzie dostosowane również dla osób z dysfunkcjami wzroku i słuchu.

 

Wkrótce zostanie uruchomiony system rezerwacji bezpłatnych biletów na finał konkursu,  Już dziś można poczuć atmosferę uroczystości i wcielić się w rolę jurora dzięki temu, że każdy może wziąć udział w głosowaniu na Miss Popularności. Głosowanie zakończy się 6 października 2017 r. o godzinie 23:59. Organizatorzy zapraszają do zapoznania się z sylwetkami uczestniczek konkursu. Na głosujących czekają nagrody.

 

Więcej informacji oraz zasady głosowania dostępne są tutaj i tutaj.

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz