Akcja mlecz dla Dobrej 2018!

marcinl, 7 maj, 2018 - 17:23
red.

Do dnia 10 maja 2018 r. do godziny 17:00 trwa organizowana przez mieszczącą się w Poznaniu przy ulicy Nowowiejskiego 15 w Poznaniu Kawiarnię Dobrą „Akcja mlecz dla Dobrej 2018!”.

 

Akcja ta polega na zbieraniu mniszka lekarskiego, służącego do warzenia miodu. Do wzięcia udziału w niej proszone są Warsztaty Terapii Zajęciowej, Środowiskowe Domy Samopomocy oraz inne placówki, ośrodki i szkoły, zakłady pracy, grupy zorganizowane i mniej zorganizowane, stowarzyszenia, partie, organizacje, towarzystwa, rodziny itp.

 

Zgłoszenia do udziału w akcji przyjmowane są na adres poczty elektronicznej: kawiarnia@dobra.com.pl. W temacie maila należy wpisać: „Akcja mlecz 2018”.

 

Kwiaty mniszka zbierać należy zaraz po zakwitnięciu i z dala od zanieczyszczeń, najlepiej na łące. Każdy litrowy słoik miodku majowego uwarzony przez uczestników akcji Kawiarnia wymieni na Dobry Bon o wartości 15 zł, który dowolnie będziecie mogli u nas zrealizować lub komuś dać w prezencie. Natomiast minimum 250 sztuk świeżych kwiatów mniszka lekarskiego wymienione zostanie na dobrą kawę, na miejscu lub na wynos.

 

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz