VIII Dzień Organizacji Pozarządowych pod hasłem „Zwiąż się z nami”

marcinl, 10 sierpień, 2018 - 14:19
red.

Już po raz ósmy we wrześniu nowe emocje zagwarantuje nam Poznański Dzień Organizacji Pozarządowych.

 

Tegoroczna edycja odbędzie się 15  września pod hasłem „Zwiąż się z nami". W ten sposób chcemy pokazać mieszkańcom Poznania, działania i aktywności jakie podejmują organizacje pozarządowe na rzecz Poznanianek i Poznaniaków. Często, nawet o tym nie wiedząc, wszyscy jesteśmy związani siecią niewidocznych powiązań.

 

W tym roku istnieje możliwość zaprezentowania aktywności organizacji w Strefie tematycznej. Do wyboru macie Państwo Strefy:

 

Dziecka, Zdrowia/ Bezpieczeństwa, Strefę działań na rzecz osób z niepełnosprawnościami, Edukacji, Wolontariatu, Inne

 

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość stworzenia lub likwidacji Strefy w zależności od rodzaju i jakości zgłoszonych propozycji.  Brak miejsc indywidualnych w domkach

 

Zagospodarowanie strefy piątej zależy od Państwa. Jeżeli wasze aktywności nie są przypisane do żadnej ze stref, a mają Państwo ciekawe rzeczy do pokazania i wiedzą jak zaktywizować mieszkańców - zapraszamy.

 

W załączniku zamieszczony jest formularz zgłoszeniowy na Dzień Organizacji Pozarządowych. Na Państwa zgłoszenia czekamy do 19 sierpnia br. Prosimy o przesłanie wersji edytowalnej zgłoszenia, z możliwością kopiowania jego treści. Adres do przesyłki: ngo@um.poznan.pl.

 

Jeśli chcecie Państwo, aby podczas Dnia Organizacji konferansjer powiedział kilka słów o Państwa organizacji, prosimy o zamieszczenie w treści maila krótkiego opisu waszych działań.

 

W razie pytań, proszeni są Państwo o kontakt pod numerami: 61 878 57 96 lub 61 878 57 30, albo na adres: ngo@um.poznan.pl.

 

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin dostępne są tutaj i tutaj.

 

Źródło informacji dostępne jest tutaj.

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz