Społecznie odpowiedzialne zamówienia publiczne

marcinl, 13 listopad, 2017 - 10:38
red.

22 listopada 2017 r. w godz. 9:00 - 15:30 Związek Organizacji Sieć Współpracy Barka oraz Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu zapraszają na konferencję sieciującą partnerstwa lokalne w subregionie poznańskim o nazwie „Społecznie odpowiedzialne zamówienia publiczne”.

 

Wydarzenie odbędzie się w ramach projektów Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej oraz Koordynacja rozwoju ekonomii społecznej w województwie wielkopolskim. Społecznie odpowiedzialne zamówienia publiczne w naszym kraju stają się ważnym elementem rozwoju przedsiębiorstw społecznych. Wskazania Rady Ministrów i niezależne analizy pokazują, że w polskim sektorze publicznym zastosowanie klauzul społecznych jest niezadowalające. Dlatego też korzyści społeczne utracone w wyniku niestosowania klauzul są olbrzymie. Problematyce potrzebnych zmian w tej kwestii poświęcona będzie konferencja.

 

Konferencja odbędzie się w siedzibie Fundacji Pomocy Wzajemnej Barka mieszczącej się w Poznaniu przy ul. św. Wincentego 6/9, Budynek B, aula, I piętro. Potwierdzenie udziału odbywa się poprzez formularz zgłoszeniowy tutaj.

 

Szczegółowych informacje udzielane za pomocą adresu poczty elektronicznej: maria.sadowska@barka.org.pl i numeru telefonu +48 530 435 179.

 

Udział w konferencji jest nieodpłatny.

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz