Ruszył projekt „Kompleksowy Program Aktywizacji Zawodowej”

marcinl, 11 styczeń, 2019 - 10:17
Martyna Sergiel

Firma szkoleniowa KDK INFO realizuje projekt „Kompleksowy Program Aktywizacji Zawodowej". Program współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

 

Celem projektu jest podniesienie aktywności zawodowej min. 45 osób  pozostających bez zatrudnienia oraz pochodzących z obszaru województwa wielkopolskiego. Chodzi tutaj o osoby dyskryminowane na rynku pracy, czyli: długotrwale bezrobotne, osoby z niepełnosprawnościami, osoby o niskich kwalifikacjach, osoby w wieku 50 lat i starsze. Podniesienie ich aktywności zawodowej będzie możliwe poprzez realizację kompleksowego, zindywidualizowanego programu.

 

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny. W jego ramach każdy uczestnik otrzyma kompleksowe formy wsparcia. Zostanie między innymi objęty Indywidualnym Planem Działania, pośrednictwem pracy czy szkoleniami zawodowymi, poprzedzającymi trzy miesięczny płatny staż.

 

W ramach projektu przewidziano zwrot kosztów dojazdu dla beneficjentów. Projekt jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

 

Pytania prosimy kierować na adres mailowy: biuro@programaktywizacji.eu.

 

Kontakt telefoniczny możliwy jest pod numerem: 22 162 78 31/ 22 162 78 30.

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz