Rusza konkurs ofert Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju „Wspólnie o Funduszach Europejskich”

marcinl, 22 marzec, 2019 - 10:25
Martyna Sergiel

Rusza kolejna edycja konkursu ofert Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju pod nazwą „Wspólnie o Funduszach Europejskich”.

 

Udział w konkursie mogą wziąć władze miejskie, instytucje publiczne, partnerzy społeczno-gospodarczy, organizacje pozarządowe, w tym także Koła Gospodyń Wiejskich (KGW) zarejestrowane w Krajowym Rejestrze KGW.

 

W konkursie można wnioskować o wsparcie w wysokości do 20 000 zł brutto. Kwota ta musi być przeznaczona na organizację wydarzeń informacyjno-promocyjnych poprzez realizację różnego rodzaju spotkań, konferencji, warsztatów czy szkoleń. Ponadto, będzie można liczyć na wsparcie Ministerstwa w postaci bezpłatnego udostępnienia publikacji czy broszur tematycznych.

 

Pula środków przeznaczonych na konkurs to aż 800 tysięcy złotych.

 

Celem jest zidentyfikowanie najciekawszych wydarzeń, których zakres jest bezpośrednio powiązany z tematyką Funduszy Europejskich i włączyć się w ich organizację.

 

Poprzez zwycięskie inicjatywy istnieje możliwość dotarcia z ofertą Funduszy Europejskich do różnych grup docelowych miedzy innymi do przedsiębiorców, osób młodych, start-upów, osób wracających na rynek pracy, nieaktywnych zawodowo, osób zagrożonych wykluczeniem cyfrowym, osób z niepełnosprawnościami, a także ludzi starszych.

 

Wydarzenia muszą zostać zrealizowane do końca października 2019 r.

 

Oferty można składać w dwóch turach: I tura - termin do 15 kwietnia 2019 r, II tura - termin od 3 czerwca do 24 czerwca 2019 r.

 

- w wersji elektronicznej (zgodnie z załączonym Formularzem Ofertowym) na adres: promocja@miir.gov.pl z dopiskiem Konkurs „Wspólnie o FE” - I tura 2019.

 

Zapraszamy do odwiedzania portalu: www.FunduszeEuropejskie.gov.pl - w zakładce „Weź udział w promocji Funduszy Europejskich" znajdują się wszystkie potrzebne informacje.

 

Pytania dotyczące dokumentacji, można zadać za pośrednictwem adresu e-mail: promocja@miir.gov.pl lub pod numerem telefonu: 22 273 73 82.

 

Formularz dostępny jest tutaj.

 

Źródło artykułu dostępne jest tutaj.

 

Zapraszamy do udziału!

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz