Rusza dziewiąta edycja konkursu „Wielkopolska Otwarta dla Osób z Niepełnosprawnościami”

marcinl, 15 maj, 2019 - 09:28
Martyna Sergiel

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu ogłasza dziewiątą edycję konkursu „Wielkopolska Otwarta dla Osób z Niepełnosprawnościami”.

 

Konkurs kierowany jest do organizacji pozarządowych, instytucji, jednostek samorządu terytorialnego i innych podmiotów, również w partnerstwie, które w roku 2018 i/lub 2019 zrealizowały na terenie Województwa Wielkopolskiego działania w społecznościach lokalnych na rzecz wsparcia osób z niepełnosprawnościami.

 

Celem Konkursu jest nagrodzenie i wyróżnienie działań (np. akcji społecznej, projektu społecznego, kampanii społecznej, usługi) zrealizowanych w roku 2018 i/lub 2019 (do dnia ogłoszenia Konkursu) w wielkopolskich społecznościach lokalnych na rzecz włączenia w życie społeczne osób z niepełnosprawnościami i ich otoczenia. Konkurs jest konkursem otwartym.

 

Wypełniony i podpisany Formularz zgłoszeniowy wraz z jego edytowalną wersją na nośniku elektronicznym (pendrive, płyta CD) oraz dokumentację fotograficzną należy złożyć osobiście lub drogą pocztową (decyduje data stempla pocztowego) na adres:

 

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu

ul. Feliksa Nowowiejskiego 11

61-731 Poznań

 

z dopiskiem na kopercie: „Konkurs Wielkopolska Otwarta dla Osób z Niepełnosprawnościami_2019”

 

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest tutaj.

 

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

 

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz